Nam Joo Hyuk dokazuje, že je dokonalým pracovníkom na čiastočný úväzok v kategórii „Kávoví priatelia“

 Nam Joo Hyuk dokazuje, že je dokonalým pracovníkom na čiastočný úväzok v kategórii „Kávoví priatelia“

herec Nam Joo Hyuk sa pripojil k „Coffee Friends“ tvN ako pracovník na čiastočný úväzok a na všetkých zapôsobil svojou pracovnou morálkou.

Kaviareň „Coffee Friends“. Syn Ho Jun , Yoo Yeon Seok , Choi Ji Woo , a Yang Se Jong kde zákazníci môžu voľne prispieť ľubovoľnou sumou za položky z menu otvoreného v posledný deň prevádzky 1. marca odvysielaného šou.

Ako pracovník na čiastočný úväzok v kaviarni začal Nam Joo Hyuk umývať riad. Ukázalo sa, že je neuveriteľne rýchly, a keď skončil, presunul sa na džúsovú stanicu, kde tiež zapôsobil rýchlosťou. Herec pokračoval v chválení od svojich spolupracovníkov, vždy sa spýtal, či potrebuje ešte niečo urobiť, a ľahko si v kaviarni vybavil rôzne úlohy.

Nam Joo Hyuk neúnavne pracoval, až do tej miery, že Yang Se Jong musel trvať na prestávke. Keď sa Nam Joo Hyuk vrátil zo svojej „prestávky“ mihnutím oka, Yang Se Jong poznamenal: „Už si späť? Ty robíš všetko. Si najlepší. Naozaj.”

Yoo Yeon Seok a Son Ho Jun vyjadrili úžas nad tým, ako hladko prebehol deň s Nam Joo Hyuk a povedali: „Naša dnešná tímová práca bola úžasná.“ Yoo Yeon Seok dodal: „Keby nebolo teba a [Jo] Jae Yoon hyung dnes by sme boli takí mŕtvi.'

zdroj ( 1 )