Namgoong Min ukazuje úplne iné stránky svojej postavy v novej dráme „Doctor Prisoner“

 Namgoong Min ukazuje úplne iné stránky svojej postavy v novej dráme „Doctor Prisoner“

Namgoong min je pripravený ukázať úplne protichodné stránky v pripravovanej dráme KBS od stredy do štvrtka „Doctor Prisoner“!

V dráme si Namgoong Min zahrá postavu Na Yi Jae, talentovaného a oddaného lekára, ktorý je mimoriadne talentovaný v tom, čo robí, a zabúda jesť, pretože je vždy v pohotovosti, aby pomohol každému pacientovi, ktorý príde na pohotovosť.

Hoci je špičkovým lekárom, na nových fotografiách má šibalský a uvoľnený výraz, keď sa potuluje po chodbách v lekárskom plášti. Možno je to tým, že sám pochádza zo skromných pomerov, no vždy je ochotný pomôcť tým, ktorí to potrebujú, dokonca aj nemocničné poplatky robotníkom, starším alebo pacientom bez domova zaplatí z vlastného vrecka.

Ale na iných fotografiách je jeho priateľské správanie úplne preč, pretože vydáva charizmatickú auru, ktorá ľudí zneisťuje. Má na sebe chladnú pokerovú tvár a chladné oči a je to takmer ako keby hral dve rôzne postavy.

Produkčný štáb vysvetlil: „Prekvapivá premena Namgoonga Mina bude začiatkom príbehu o pomste. Na Yi Jae bojuje s ohňom, pokiaľ ide o zlé sily, a diváci budú mať pri jeho sledovaní pocit katarzie.“

Dráma „Doctor Prisoner“ bude nadväzovať na drámu „ Pečeň alebo zomri ” a premiéru bude mať 20. marca o 22:00. KST.

Medzitým si pozrite „Liver or Die“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )