Náplasti na pupienky: Ako fungujú a ktoré skutočne stoja za humbuk

  Náplasti na pupienky: Ako fungujú a ktoré skutočne stoja za humbuk

Oh, pupienky... prečo sa s nimi musíme zaoberať? Ak by som mohol poprosiť jedno želanie od džina starostlivosti o pleť, bolo by to navždy odstrániť akné z môjho života, si so mnou? Žiaľ, v skutočnom svete sa s pupienkami musíme potýkať každý deň, a aj keď si myslíme, že to máme všetko pod kontrolou, zlý útek vždy čaká, kým sa objaví, keď to najmenej čakáme. Ale nebojte sa, pretože bohovia starostlivosti o pleť, našťastie, vypočuli naše modlitby a v skutočnosti môžeme s týmito nepríjemnými škvrnami niečo urobiť, aby nielen rýchlo zmizli, ale aby sme sa o ne aj správne postarali. nezanechávajte po sebe stopy.

Pravdepodobne ste už počuli o náplastiach na pupienky. Sú to tieto okrúhle, zvyčajne priehľadné nálepky, ktoré cez noc umiestnite na pupienok, aby ste ho odstránili. Ale v mori náplastí na pupienky, ktoré sú tie, ktoré skutočne zodpovedajú humbuku? Tu je zoznam našich absolútnych favoritov!

Náplasť Cosrx Pimple Master Patch

Opýtajte sa každého milovníka starostlivosti o pleť.. pravdepodobne to už raz vyskúšali a je veľká šanca, že niekde v ich skrinke je krabica s náhradnými náplňami. Sú vyrobené z hydrokoloidného materiálu, ktorý urýchľuje liečebný proces extrakciou všetkých nepríjemných nečistôt a baktérií zachytených vo vnútri bielych bodiek a prasknutých škvŕn, pomáha vyrovnávať vyrážky a redukovať zápal rýchlejšie, a to všetko pri zachovaní ideálnej úrovne hydratácie, AKA tá správna cesta k hojenie akné. Najlepšia časť? Môžete si vybrať medzi Náplasť Master Patch na akné a Clear Fit Master Patch . Prvý z nich je ideálny na nočné ošetrenie, zatiaľ čo druhý môžete použiť počas dňa a dokonca aj pod make-up!

Cieľ

Maskovacie listy

Peach Slices Akné Spot Bodky

Tiež vyrobené z hydrokoloidného materiálu, tieto malé, takmer úplne priesvitné a rýchlo pôsobiace náplasti sú skvelé na tie pupienky, ktoré sme predtým nemohli chytiť, AKA, veľké biele hlavy. Nálepka nielenže ochráni vaše zits pred ďalším množením baktérií, ale tiež vás ochráni pred dotykom a zbieraním (viem, veľmi náročná úloha). Tieto fungujú skvele na suchú pokožku, pretože nevysušujú, čo zabráni odlupovaniu pokožky.

Peach & Lily

Mighty Patch

Náplasť Mighty Patch priniesla riešenie problému, s ktorým zápasíme všetci, ktorí trpíme akné: čo sa stane, keď máte v oblasti pupienkov? To znamená, že na rovnakom mieste je viac ako jeden zlom a umiestnenie štyroch záplat vedľa seba jednoducho nestačí. Zatiaľ čo Mighty Patch nesie aj a pravidelná náplasť na pupienok a neviditeľný po prvé, ich doteraz najväčším výtvorom je Silný povrch záplaty , obdĺžniková náplasť s rozmermi 6 x 2,5 cm vyrobená tak, aby pokryla väčšiu oblasť pokožky (vrátane tela), ktorá odstraňuje nečistoty a zastavuje rast akné a baktérií, rovnako ako ostatné náplasti.

Hero Cosmetics

Hero Cosmetics

Hero Cosmetics

Peace Out Náplasti na akné

Títo náplasti na akné s infúziou kyseliny salicylovej (zložka, ktorá pomáha uvoľniť póry a napraviť abnormálne vypadávanie buniek) sa postarajú o všetky tie baktérie, ktoré môžu spôsobovať akné, cez noc sa ich zbavia, zatiaľ čo vitamín A a extrakt z aloe pomáhajú liečiť a upokojiť postihnutú oblasť. Skvelá vec na nich je ich chladivý účinok, ktorý môže pomôcť pri bolestivom akné alebo extrémne zapálených vyrážkach.

Peace Out Starostlivosť o pleť

Acropass Trouble Cure

Tieto sa tu líšia od toho, čo sme videli predtým. Považované za ďalšiu generáciu náplastí na pupienky, táto dvojkroková liečba akné je vyrobený tak, aby útočil na ťažko dostupné hormonálne pupienky. Najprv dezinfikujte oblasť, aby ste ošetrili všetky baktérie, pomocou vankúšika namočeného v kyseline salicylovej a oleji z čajovníka a potom na škvrnu naneste náplasť na pupienok. Na rozdiel od iných náplastí sú tieto náplasti vyrobené z inovatívnych mikroihiel (nebojte sa, vôbec to nie je bolestivé!), ktoré dodávajú pokožke zložky ako niacínamid, kyselina hyalurónová a oligopeptid-76, ktoré sú spolu také silné, že ' Zahojí škvrny a zabije baktérie v priebehu niekoľkých hodín.

acropass

Patchology Breakout Box

V neposlednom rade, Patchology tiež prišiel s niečím veľmi zvláštnym, keď hovoríme o pupienkoch. Breakout Box obsahuje robustnú skupinu kožných hrdinov pripravených pomôcť pri detoxikácii vašich pórov. V škatuľke nájdete tri rôzne možnosti: náplasti s kyselinou salicylovou (ktoré odstránia odumreté kožné bunky, zatiaľ čo olej z čajovníka sa postará o baktérie, ktoré upchávajú pokožku), hydrokoloidné náplasti (ktoré absorbujú nečistoty a biele bodky z pokožku) a pásiky do nosa eliminujúce čierne bodky (formulované s dreveným uhlím a marockým lávovým ílom na absorbovanie nečistôt a prebytočného mazu a hamamelu na zníženie zápalu a začervenania). Hovorte o tíme, ktorý zvládne všetko.

Patchológia

Ako zvyčajne bojujete s akné a vyrážkami, Soompiers? Boli tieto na vašom zozname, ktorý musíte mať?

Caromalis je K-pop a K-beauty posadnutý vloger a spisovateľ. Môžete ju nájsť, ako robí rozhovory s niektorými z vašich (a jej) obľúbených skupín, keď navštívia NYC, skúša najnovšie trendy K-Beauty alebo testuje postupy starostlivosti o pleť idolov. Pozdravuj Caro Instagram a Twitter !