NCT 127 oznamuje prvé koncertné turné

 NCT 127 oznamuje prvé koncertné turné

NCT 127 oznámili plány na svoje úplne prvé koncertné turné!

Vo vyhlásení zverejnenom na oficiálnej webovej stránke skupiny to odhalila spoločnosť SM Entertainment NCT 127 v januári budúceho roku odštartujú svoje vôbec prvé koncertné turné „NEO CITY — The Origin“. Skupina absolvuje dva koncerty v olympijskej gymnastickej aréne (KSPO Dome) v Soule 26. a 27. januára.

SM Entertainment tiež oznámila, že WinWin, ktorý odsedel si propagácia skupiny pre ich nový prebalený album “ Regulovať “ kvôli svojmu harmonogramu sa nepripojí ku skupine na nadchádzajúcom turné.Agentúra napísala: „Žiadame fanúšikov o pochopenie. Aby sa zameral na svoje predtým naplánované čínske aktivity, ako sme vysvetlili v našom predchádzajúce upozornenie , člen [NCT 127] WinWin sa nezúčastní prvého turné NCT 127 „NEO CITY — The Origin“.

'Žiadame o vaše veľkorysé pochopenie, keď oznamujeme túto nešťastnú správu fanúšikom [NCT 127], a budeme tvrdo pracovať, aby sme vás v budúcnosti opäť privítali s vylepšeniami.'

Spoločnosť SM Entertainment tiež odhalila dva plagáty na nadchádzajúci koncert skupiny v Soule s názvom „NEO CITY: SOUL — The Origin“.

zdroj ( 1 ) ( dva )