„Nekonečná výzva“ PD Kim Tae Ho odhaľuje viac informácií o svojej ďalšej varietnej show

 „Nekonečná výzva“ PD Kim Tae Ho odhaľuje viac informácií o svojej ďalšej varietnej show

MBC“ Nekonečná výzva PD (produkčný riaditeľ) Kim Tae Ho sa pripravuje na vydanie a nový odrodový program v prvej polovici roka 2019!

Podľa MBC 27. februára Kim Tae Ho poskytol podrobnosti o svojom novom projekte približne 700 inzerentom a súvisiacim pracovníkom na prezentácii predaja reklamy MBC.

PD Kim Tae Ho prezradil: „Očakávam, že v prvej polovici roka predstavím nový program. Ako kreatívny riaditeľ budem pomáhať svojim mladším producentom vytvárať [program] s novým formátom, ktorý nie je ‚Infinite Challenge Season 2‘.“Kim Tae Ho prezradila aj pár detailov o novom programe. Povedal: „Zvažujeme rôzne nápady, ako je kultúrne dedičstvo Severnej Kórey, čo by zahŕňalo skúmanie atrakcií Severnej Kórey v závislosti od výsledkov summitu Severná Kórea – Spojené štáty, založenie spoločnosti s finančnými prostriedkami od občanov, témy súvisiace so životným štýlom a viac.”

V druhej sezóne „Infinite Challenge“ producent povedal: „Dva mesiace sme sa pokúšali o nový návrat, ale interný systém nebol dostatočne pripravený na to, aby splnil očakávania divákov, takže momentálne nemôžeme [produkovať nová sezóna]. Budeme sa však naďalej snažiť o návrat.' Dodal: „Diskutovali sme o mnohých veciach vrátane programu vytvoreného pre Yoo Jae Suk , takže premýšľame o tom, ako by sme mali všetko začleniť.“

PD tiež odhalilo, že počas odpočinku dostal baristický certifikát. Kim Tae Ho režíroval „Infinite Challenge“ 13 rokov a po ukončení programu vlani v marci si dal pauzu doma aj v zahraničí.

Pozrite si „Nekonečná výzva“ nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )