Netflix debutuje trailer „The Half of It“ – Sledujte! (video)

 Netflix debutuje'The Half of It' Trailer - Watch! (Video)

Polovica toho práve som dostal nový trailer!

Pripravovaný film, nastavený na uvoľnenie na Netflix 1. mája napísal a režíroval Alice Wu .

Leah Lewisová , Daniel Diemer , Alexxis Lemire , Enrique Murciano , Wolfgang Novogratz , Catherine Curtinová , Becky Ann Baker a Collin Chou všetky hviezdy vo filme.

„Tak som tu, hľadím dolu sudom stredného veku a práve som natočil film o tínedžeroch. Teraz, keď je to hotové, vidím niekoľko vecí jasnejšie. Po prvé: Kedysi som si myslel, že existuje len jeden spôsob, ako milovať. Že A plus B mínus C sa rovná Láske. Teraz, keď som starší, vidím, že je ich viac. Oveľa viac spôsobov, ako milovať, ako som si kedy predstavoval,“ povedal režisér.

Tu je zhrnutie zápletky: knižná introvertka Ellie Chu je dokonale spokojná so svojím životom: pozeraním starých filmov s ovdoveným otcom a písaním papierov pre svojich spolužiakov zo strednej školy, aby pomohla zaplatiť účty. Ale jej vedľajší koncert sa zmení na osobný, keď zamilovaný džok Paul Munsky ( Diemer ) najme ju, aby vytvorila milostné poznámky Aster Flores ( Lemire ) – šikovné, obľúbené dievča z oboch líg... a Ellie je tajná láska. Práve keď plán dvojice začína fungovať, vynára sa nová vráska: Ellie a Paul upadli do hlbokého priateľstva, ktoré sa nedalo predvídať, čím vznikol prekvapivý milostný trojuholník. .

Pozrite si trailer pre Polovica toho