New York Times označil Yoo Ah za jedného z „najlepších hercov roku 2018“

 New York Times označil Yoo Ah za jedného z „najlepších hercov roku 2018“

New York Times si vybral Yoo Ah In ako jeden z „najlepších hercov roku 2018“.

6. decembra (miestneho času) zverejnil spravodajský zdroj zoznam, ktorý pozostáva z 12 hercov a ich pozoruhodného filmu roka. Yoo Ah In je jediným kórejským hercom na zozname a bol vybraný pre svoj film „Burning“.

New York Times chváli herca za jeho „pochmúrny a ohromujúci“, ako aj „strhujúcu“ postupnú premenu vo filme „Burning“. Dodáva: „Yoo Ah In je veľká charizmatická hviezda v Južnej Kórei. Prostredníctvom Lee [režisér Lee Chang Dong] dosahuje akúsi miernu ruku, ktorá vyvoláva stav zmätku, ktorý sa prehlbuje do anómie. Je takmer anticharizmatický – takmer. Stále má takú otvorenú, peknú tvár, takže ste k nemu priťahovaní, čo umožňuje veľké nesprávne vnímanie. Je celkom pravdepodobné, že osoba, s ktorou sme zostali na konci filmu, tam bola aj v úvodných minútach.“

Ďalšími hercami na zozname sú Glenn Close vo filme „The Wife“, Ethan Hawke vo filme „First Reformed“, Toni Collette vo filme „Hereditary“, Lakeith Stanfield vo filme „Sorry to Bother You“, Regina Hall vo filme „Support the Girls“, Julia Roberts. pre „Ben is Back“, Yalitzia Aparicio pre „Roma“, Elsie Fisher pre „Eighth Grade“, ako aj Emma Stone, Rachel Weisz a Olivia Colman pre „The Favorite“.

Gratulujeme Yoo Ah In!

zdroj ( 1 ) ( dva )