Nová dráma „Radiant“ Nam Joo Hyuk a Han Ji Mina dosiahla svoje najvyššie hodnotenia

 Nová dráma „Radiant“ Nam Joo Hyuk a Han Ji Mina dosiahla svoje najvyššie hodnotenia

Nová dráma JTBC “ Žiarivý “ je na vzostupe!

„Radiant“ je nová dráma o cestovaní v čase, v ktorej hrá hlavnú úlohu Nam Joo Hyuk a Han Ji Min ako rádoby milenky, ktorým sa veci nedajú. Aby zachránila svojho otca, Kim Hye Ja (hrá Han Ji Min) využíva svoju schopnosť cestovať v čase a skončí náhodne uväznená v staršej verzii seba samej (hrá ju skúsená herečka Kim Hye Ja ), ktorého Lee Joon Ha (hrá ho Nam Joo Hyuk) nepozná.

Sledovanosť drámy sa od premiéry začiatkom tohto mesiaca neustále zvyšuje a najnovšia epizóda má zatiaľ najvyššie hodnotenia. Podľa Nielsen Korea dosiahla epizóda drámy z 25. februára priemernú sledovanosť celoštátne 5,8 percenta, vďaka čomu sa „Radiant“ stala druhou najsledovanejšou drámou noci.

Prvé miesto obsadila TVN's“ Korunovaný klaun ,“ ktorý pokračoval vo víťaznej sérii s priemernou sledovanosťou 8,7 percenta za noc.

KBS 2TV Môj právnik, pán Joe 2 “, ktorý sa vysielal v rovnakom časovom úseku, dosiahol priemernú sledovanosť svojich dvoch častí 5,0 percenta a 6,5 ​​percenta, zatiaľ čo seriál SBS „ Títo ” dosiahol hodnotenie 5,4 percenta a 6,1 percenta za noc. MBC“ Predmet ” zaostávala s priemernou sledovanosťou 2,8 percenta a 3,7 percenta za večer.

Najnovšia epizóda „Radiant“ bude čoskoro dostupná s anglickými titulkami na Viki. Medzitým si pozrite predchádzajúcu epizódu drámy nižšie!

Sledovať teraz

Najnovšiu epizódu „The Crowned Clown“ s anglickými titulkami si môžete pozrieť aj tu:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )