Nová správa tvrdí, že chatová miestnosť zahŕňajúca Seungriho a ďalších spevákov zdieľala nelegálne zábery zo skrytej kamery

 Nová správa tvrdí, že chatová miestnosť zahŕňajúca Seungriho a ďalších spevákov zdieľala nelegálne zábery zo skrytej kamery

Spravodajská stanica SBS funE zverejnila ďalšiu exkluzívnu správu týkajúcu sa prípadu týkajúceho sa chatovacej miestnosti BIGBANG Seungri .

V správe sa uvádza, že v chatovacej miestnosti boli zdieľané skryté kamerové záznamy a fotografie, v ktorých boli Seungri a ďalší dvaja speváci. Podľa zdroja, ktorý má vedomosť o prípade: „Bolo tam približne desať prípadov záznamu zo skrytej kamery a fotografií, ktoré boli nezákonne nasnímané a následne zdieľané. Niektoré z videí a fotografií boli zdieľané v chatovacej miestnosti, ktorej súčasťou boli Seungri a ďalšie celebrity.“

Reportér SBS funE zverejnil ďalšie textové správy, nové s dátumom 20:42. KST dňa 9. januára 2016. Zúčastnenou osobou bol pán Kim, ktorý je známym Seungriho, ktorý pomáhal Seungrimu s jeho reštauračným podnikaním, a tiež pracoval v Club Arena, ktorú polícia vydal príkaz na domovú prehliadku . Dňa 9. januára 2016 pán Kim zverejnil video a fotografie muža a ženy pri pohlavnom styku.Podľa textových správ Seungri odpovedal na prvé video otázkou: 'Kto je to?' predtým, než spoznala muža na videu a identifikovala ho menom. Dotyčný muž bol v chatovacej miestnosti. Žena na videu vyzerala byť pod vplyvom alkoholu a nevedela, že ju natáčajú. Pán Kim potom zverejnil tri fotografie ženy, ktoré boli tajne urobené. Nezdalo sa, že by muž vo videu bol zdieľaným videom a fotografiami fázovaný, a preto sa tomu vysmieval. Zdá sa, že muž si bol vedomý toho, že je natáčaný. Kamery nastavil pán Kim, no nebolo to potvrdené.

Podľa správ SBS funE bolo v chatovacej miestnosti celkovo osem ľudí, Seungri, dvaja speváci, generálny riaditeľ Yoo z Yoori Holdings, známy pán Kim, jeden zamestnanec zábavnej agentúry a dvaja bežní občania. Všetkých osem ľudí videlo video a fotografie, ktoré boli zverejnené, ale nikto nehovoril o možných problémoch so situáciou.

SBS funE informovala, že polícia zaistila ďalšie SMS správy, ktoré ukazujú podobné činy šírenia záberov zo skrytej kamery. Zdroj z vyšetrovania uviedol: 'Väčšina žien, ktoré boli natáčané, nevedela, že boli natáčané.' Ďalšie skryté videá boli s najväčšou pravdepodobnosťou zdieľané aj v rámci chatovacej miestnosti. Podľa zákonov týkajúcich sa trestných činov sexuálneho násilia hrozí za natáčanie alebo zdieľanie záznamu zo skrytej kamery päť rokov alebo menej vo väzení alebo pokuty vo výške 30 miliónov wonov (približne 26 500 USD).

Zdá sa, že ďalšie vyšetrovanie je nevyhnutné, keďže sa okrem obvinení, že sa hľadali služby sexuálneho eskortovania, objavili aj obvinenia zo skrytej kamery. Vyšetrovací tím má v súčasnosti k dispozícii všetky textové správy z chatovacej miestnosti a ľudia v chatovacej miestnosti vrátane Seungriho a ďalších mužských celebrít budú zavolal na dodatočné vypočúvanie.

Zdroj ( 1 )