Nový pohľad na právo Rom-Coms: 3 dôvody, prečo sledovať „The Law Cafe“

  Nový pohľad na právo Rom-Coms: 3 dôvody, prečo sledovať „The Law Cafe“

Ak potrebujete drámu, ktorú by ste si mohli pozrieť, a tiež milujete žáner práva s kúskom romantiky, nehľadajte ďalej ako „ The Law Cafe “ v hlavnej úlohe talentovaní Lee Se Young a Lee Seung Gi . Príbeh sleduje prípady majiteľky právnickej kaviarne Kim Yu Ri (Lee Se Young) a jej prenajímateľa a bývalého priateľa Kim Jung Ho (Lee Seung Gi), ktorý býval prokurátorom, no z neznámych dôvodov skončil. Aj keď je dráma nabitá všetkými typickými prvkami romantickej komédie, posúva hranice trochu ďalej ako väčšina ostatných, čo jej umožňuje vyniknúť medzi davom. Tu sú tri dôvody, prečo by ste ho mali pridať do svojho zoznamu sledovaných.

Upozornenie: Mierne spoilery pre prvú polovicu drámy nižšie.

Exes-to-lovers tróp

Od nepriateľov cez milencov až po falošné zoznamky, kamarátov z detstva až po milencov, K-drámy nie sú cudzie pre niektoré z najlepších trópov v žánri romance. Avšak jeden tróp, ktorý sa často nepoužíva na vedenie párov, je tróp bývalých milencov. “ The Law Cafe “ je jednou z výnimiek v tomto využívaní tropu medzi Kim Yu Ri a Kim Jung Ho. V prvej polovici drámy sa ukázalo, že dvojica sa rozhodla „randiť“ na vysokej škole, aby zabránila ostatným, aby ich obťažovali romantikou.

hitomebore08

hitomebore08

Aj keď má pár len falošné rande, stále zamestnávajú všetku túžbu a úzkosť, ktoré prichádzajú s trópom bývalých milencov. Lee Se Young a Lee Seung Gi majú úžasnú chémiu a ako divák sa pristihnete, ako nadávate na obrazovku, aby spolu komunikovali a spolupracovali. Je to veľmi svieže pre K-drámu a dáva nový nádych minulému spojeniu, ktoré má mnoho romantických párov.

Prelomenie štvrtej steny

Jedným z detailov, ktorý vkladá „com“ do tejto rom-com drámy, je prelomenie štvrtej steny. Počas epizód sa všetky postavy prihovárajú publiku informáciami o právnom prípade, na ktorom pracujú, klebety zo susedstva, ďalšie postavy, s ktorými bojujú, a ďalšie.

Prelomiť štvrtú stenu je často niečo, čo je vo filmoch a reláciách hitom alebo miss. „The Law Cafe“ to však priklincuje na hlavu. Nepôsobí to trápne alebo chrumkavo, ale skôr vyvoláva v publiku pocit, že je súčasťou tejto úzko prepojenej skupiny priateľov a rodiny. Je to ako keby ste boli v ich vnútorných vtipoch a klebetách, ale aj o rameno, o ktoré sa môžete oprieť, keď hovoria o vážnejších témach. Je to vzrušujúce sledovať a vďaka tomu sa show odlišuje od vašich typických romantických komediálnych K-drám.

Právny štýl Kim Yu Ri

Od jej odvážneho a jedinečného šatníka až po jej sebavedomú osobnosť, Kim Yu Ri je svieža, nová postava na scéne. V právnických drámach je hlavný právnik často chladný, tajnostkársky, pravdepodobne zázračné dieťa od narodenia a nebojí sa použiť hotové metódy na dolapenie zlého chlapa, podobne ako Kim Jung Ho. To neznamená, že tieto postavy nie je príjemné sledovať. V skutočnosti je ich sledovanie zvyčajne veľmi uspokojujúce, pretože viete, že nakoniec budú úspešné. Vďaka tomu však Kim Yu Ri vyniká ešte viac. Je vášnivá, húževnatá a trochu bezradná. Ona doslova kričí tvárou v tvár vinníkom, ktorí sa snažia nerešpektovať ju alebo obete, ktoré zastupuje, a má silný morálny kompas, aby sa držala v medziach zákona.

Kim Yu Ri ako postava je veľmi dobre napísaná a pútavá. Jej silná osobnosť nielen inšpiruje divákov a udržiava ich zábavu, ale ženie vpred aj ostatné postavy v šou, čo im umožňuje zlepšiť sa a chytiť zlých ľudí bez toho, aby sa stali hraničnými zločincami. Jednoducho povedané, sledovanie je osviežujúce a povzbudzujúce.

Začnite teraz sledovať „The Law Cafe“:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers! Ako sa vám zatiaľ páči “The Law Cafe”? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

kaitiv je spisovateľ a redaktor na voľnej nohe. Vo svojom voľnom čase rada pozerá K-drámy a počúva BTS , Červený zamat a ďalší talentovaní umelci.

Aktuálne sleduje: The Law Cafe “, „Malé ženy“ a „ Láska v zmluve .“
Celkom obľúbené: Silná žena robí Bong čoskoro “ a „ Máš rád Brahmsa?
Tešiť sa na: 'Výzva na záclony'