Obsadenie filmu „My Strange Hero“ na nových fotografiách zo zákulisia nemôže pustiť svoje scenáre

 Obsadenie filmu „My Strange Hero“ na nových fotografiách zo zákulisia nemôže pustiť svoje scenáre

SBS' Môj zvláštny hrdina ” zdieľa nové fotografie zo zákulisia hercov, ktorí prelievajú svoje scenáre, aby zaistili, že vytvoria dokonalé scény!

„My Strange Hero“ rozpráva príbeh o prvej láske spred deviatich rokov, ktorá sa zvrtla kvôli nedorozumeniu, a o tom, ako životy postáv stvárnených Yoo Seung Ho , Jo Bo Ah a Kwak Dong Yeon v tom čase skrížili cesty. Mladí herci boli chválení za svoje výkony a nové fotografie ukazujú, prečo dokážu zažiariť v každej scéne, keď neustále študujú svoje scenáre!Yoo Seung Ho hrá rolu Kang Bok Soo, ktorý sa vracia na svoje staré maximum, aby vykonal pomstu a znovu stretol svoju prvú lásku. Od komických momentov až po akčné scény a romantické vyznania, Yoo Seung Ho kradne srdcia divákov. Pri prekračovaní týchto riadkov ho zvyčajne vidno so scenárom v ruke a pri sledovaní svojej práce vyzerá úprimne.

Jo Bo Ah preberá rolu Son Soo Jung, stredoškolského učiteľa, ktorý je zároveň prvou láskou Bok Soo. V celom scenári má nálepky a veľa vecí je zvýraznených, čo ukazuje, koľko úsilia vynaložila na prípravu na svoju rolu. Kwak Dong Yeon, ktorý hrá antagonistu Oh Se Ho, môže pred prípravou na skúšky pozorne počúvať slová producenta Ham Joon Ho. Napriek tomu, že je z tria najmladší, scéna srší jeho nadšením.

Produkčný štáb uviedol: „Začali sme nakrúcať na jeseň a teraz fúkajú studené zimné vetry. Napriek chladu herci a štáb tvrdo pracujú na vytvorení tej najlepšej drámy. S prehlbujúcim sa milostným trojuholníkom prosím sledujte, čo sa stane.“

„My Strange Hero“ sa vysiela každý pondelok a utorok o 22:00. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )