Obsadenie „Mama Fairy And The Woodcutter“ je v zákulisí vášnivé a veselé

 Obsadenie „Mama Fairy And The Woodcutter“ je v zákulisí vášnivé a veselé

tvN“ Mama víla a drevorubač ” zverejnila nové fotografie zo zákulisia svojho obsadenia!

„Mama Fairy and the Woodcutter“ chytil divákov za srdce svojim tajomným, krásnym príbehom plným nečakaných zvratov. Dráma, ktorá divákov dojala a zároveň ich rozosmiala, hrá hlavnú úlohu Moon Chae vyhral ako víla, ktorá 699 rokov čakala na reinkarnáciu svojho manžela.

22. decembra, do konca zostávali len dve epizódy, dráma odhalila fotografie jej hercov, ktorí na natáčaní vyzerali vášnivo a roztomilo.Min. Yoon Hyun Na jeho nových fotografiách zo zákulisia žiari jeho vášeň a tvrdá práca. Napriek tomu, že je Yoon Hyun Min premočený z dažďa, má oči prilepené k scenáru v ruke, aj keď sa snaží zostať v teple s prikrývkou a tepelným obkladom.

Medzitým má Moon Chae Won na tvári jasný výraz, keď interaguje so svojou hviezdou a predvádza pulzujúcu energiu, ktorú vytvára na nakrúcaní.

Seo Ji Hoon a gugudan 's Moje , ktorí spolu v dráme ukázali skvelú chémiu, sú na svojej fotke tiež plní úsmevov. Yoon So Yi pózuje pred kamerou so znakom V a veselým úsmevom a ukazuje svoju roztomilú osobnosť, ktorá je úplne odlišná od jej postavy v dráme.

Ďalšia epizóda “Mama Fairy and the Woodcutter” bude odvysielaná v pondelok 24. decembra o 21:30. KST.

Zatiaľ si pozrite najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )