Obsadenie „The Crowned Clown“ zohrieva chladné počasie svojou chémiou na scéne

 Obsadenie „The Crowned Clown“ zohrieva chladné počasie svojou chémiou na scéne

dráma tvN od pondelka do utorka “ Korunovaný klaun ” zverejnila nové zábery zo zákulisia Yeo Jin Goo , Kim Sang Kyung , Jang Gwang | , Lee Kyuhan a Yoon Jong Seok.

Dráma rozpráva príbeh o tom, ako kráľ Lee Heon (Yeo Jin Goo) požiada o pomoc klauna Ha Seona (Yeo Jin Goo), aby zaujal svoje miesto na tróne, keď sa snaží odhaliť, kto sa ho snaží zosadiť z trónu. Lee Kyu (Kim Sang Kyung), Jo Nae Gwan (Jang Gwang), Joo Ho Geol (Lee Kyu Han) a Jang Moo Young (Yoon Jong Seok) sa zamilovali do Ha Seona a jeho nádejí viesť politický systém, ktorý je pre ľudia.

Fotografie zobrazujú skupinu hercov, ako sa usmievajú a užívajú si vzájomnú spoločnosť na nakrúcaní. Teplo v ich očiach je dostatočné na to, aby boli všetci spokojní, keď spolu idú cez svoje línie. Hercov možno vidieť, ako odrážajú chlad rôznymi predmetmi vrátane teplých, nadýchaných šatiek, chráničov sluchu a šálok horúcej kávy. Jasné výrazy na ich tvárach sú v kontraste s niektorými postavami, ktoré v dráme hrajú.Produkčný štáb uviedol: „Natáčanie prebieha a herci predvádzajú skvelú tímovú prácu. Ich vynikajúca chémia sa dobre premieta do drámy, a preto dokážeme divákom priniesť také skvelé momenty.“ Tiež škádlili: „Zostávajúce tri epizódy budú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, ako sa všetko bude vyvíjať. Prosím, sledujte, čo budú tieto postavy robiť ďalej.“

„The Crowned Clown“ sa vysiela každý pondelok a utorok na tvN o 21:30. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )