Odchádza Giacomo Gianniotti z „Grey's Anatomy“?

 Odchádza Giacomo Gianniotti'Grey's Anatomy'?

Je Giacomo Gianniotti vychádzajúci z Greyova anatómia tiež?

Práve to bolo oznámené Justin Chambers (Dr. Alex Karev) je odchod zo série ABC po 15 rokoch, takže fanúšikovia sú v pohotovosti.

Špekulácie týkajúce sa Giacomo – ktorý hrá Dr. Andrewa DeLucu – začal, keď zverejnil sériu záhadných správ o strate kariéry Príbehy Instagramu vo štvrtok (9.1.).

'Dnes konečne prijímam porážku, dlhú bitku, v ktorej som bol posledných pár týždňov v mojej kariére,' Giacomo napísal . 'Vzal som si L, veľké L. L znamená STRATA, ak by ste boli zvedaví.' som zničená. Naozaj.”

„V mnohých bitkách tejto vojny nazývame život; niekedy máte víťaznú sériu,“ pokračoval. 'Bitka za bitkou sa vyhráva. Získate istotu. Si namyslený. Dostanete pohodlie. Opierate sa o svoju pechotu, svojich generálov a kapitánov, ktorí si počínali tak dobre. Vaša komunita. Ustúpiš. Hovoríte menej. Zavrel si jedno oko. Viac si dôveruješ. A niekedy, nie vždy, ste kvôli tomu porazení. [V] živote, ako mi povedali mnohí moji mentori, je vojna, pozostávajúca z mnohých bitiek, ktoré sú vyhrané a [prehraté]. Táto bitka bola prehratá a bolo to prinajmenšom ponižujúce.“

'Pre každého, kto sa pýta, som úplne v poriadku,' Giacomo Gianniotti pridané. „Ako som povedal, len som chcel odovzdať životu nejakú múdrosť. To je všetko. Všetko je dobré! Ďakujeme za váš záujem!“

Dobrá správa pre fanúšikov – TV sprievodca správy, že príspevky neboli o jeho pozícii na Greyova anatómia . Fíha!

Greyova anatómia sa vracia 23. januára o 9/8 CST na ABC.

ČÍTAJ VIAC: 25 celebrít, na ktoré ste zabudli hosťovať vo filme „Grey's Anatomy“