Odhalený úplný prepis telefonátu Taylor Swift a Kanye Westa

  Úplný prepis Taylor Swift & Kanye West's Phone Call Revealed

Ak ste posledné štyri roky nežili pod skalou, pravdepodobne ste si toho dobre vedomí Taylor Swift a Kanye West NIE sú priatelia a spor pramení z jeho piesne „Famous“. Teraz, a Na internet unikol 25-minútový telefonát medzi oboma hviezdami a celý prepis si môžete prečítať tu!

Raz volal Taylor na telefóne v roku 2016, aby jej povedal o piesni, ale nevedela, že hovor nahráva. Počas rozhovoru ju požiadal, aby spustila pieseň a povedala, že o tom bude premýšľať.

Taylor spýtal sa Raz aby si vypočul text, ktorý by bol o nej a nespomenul, že by ju na skladbe nazval „b-tch“. Keď pieseň vyšla, bola právom rozrušená, keď počula túto časť piesne.

teraz Taylor Únik celého telefonického hovoru sa ukázal ako presný. V minulosti sme počuli iba upravený úryvok, ktorý zverejnil Kim Kardashian .

Kliknite dovnútra a prečítajte si celý prepis z telefonátu…

Úplný prepis telefonátu Taylor Swift a Kanye Westa

A : [Hovorím s niekým, kto nie je v miestnosti] Zamknite tie dvere a potom sa postavte na ich druhú stranu, kým za vás nezaklopem... Nie, zamknite dvere.

A : [Už sa rozprával s Taylorom a pokračuje v rozhovore] …stará škola – áno. Mám sa super. Z hudby mám taký úžasný pocit. Album vychádza 11. februára, robím módnu prehliadku 11. februára v Madison Square Garden, album vydávame 12. februára v to ráno. Je to ako…

TAYLOR : [ Nepočuteľné ]

A : Oh, ďakujem veľmi pekne. Áno. To je dobrý pocit. Je to ako skutočná hudba typu Ye, Apple, Steva Jobsa. Takže môj ďalší singel, chcel som, aby si ho tweetoval. Je dobrý piatok na to, aby ste to upustili. Je to dobrá piatková pesnička. Preto vám volám, že som chcel, aby ste tú pieseň zverejnili.

TAYLOR : OH Wow. Ako, ehm, čo by ľudia... Myslím, že by to bolo, ľudia by povedali: 'Prečo sa to deje?' Pravdepodobne by si mysleli, že s tým mám niečo spoločné.

A : No, dôvod, prečo sa to stane, je ten, že má veľmi kontroverznú líniu na začiatku piesne o tebe.

TAYLOR : …Čo to hovorí?

A : Tak to hovorí... a pieseň je taká, taká droga. A doslova som sedel so svojou ženou, s celým svojím manažérskym tímom, so všetkým a snažil som sa prepracovať túto líniu. O tejto línii som premýšľal osem mesiacov. Mal som túto líniu a snažil som sa ju prepracovať všetkými spôsobmi. A pôvodný spôsob, ktorý som o tom premýšľal, je najlepší spôsob, ale je to najkontroverznejší spôsob. Takže to Eminemovi trochu pôjde, môžeš sa na chvíľu pripraviť?

TAYLOR : Áno.

A : Dobre. V poriadku. Počkaj chvíľu, znieš smutne.

TAYLOR : No, bude to zlé?

A : Nie, nemyslím si, že je to zlé.

TAYLOR : Dobre, nechaj ma to počuť.

A : Dobre. Píše sa tam, ehm,... a vtipné na tom je, že keď som to prvýkrát hral a moja žena to počula, povedala: „Hm? Čo? To je príliš šialené,“ bla, bla, bla. A potom, ako keď to počul Ninja z Die Atwoord, povedal: „Ó môj bože, toto je to najbláznivejšie s-. To je dôvod, prečo milujem Kanye,“ bla, bla, bla, také veci. A teraz je to ako obľúbená línia f-king mojej ženy. Len som ti chcel dať nejaký predpoklad. Správny?

TAYLOR : Dobre.

A : Takže hovorí: „Všetkým mojim Southside [N-word], ktorí ma poznajú najlepšie, mám pocit, že by mi Taylor Swift mohla dlžiť sex.“

TAYLOR : [Smiech] To nie je zlé.

A : Dobre. No, toto je tá vec, kam ťa volám, pretože máš armádu. Vlastníte krajinu matky – v podstate 2 miliardy ľudí, že ak ste mali pocit, že je to zábavné a cool a máte radi hip-hop a cítili ste sa ako „The College Dropout“ a umelec ako Ye, ktorého milujete, potom si myslím že ľudia by sa do toho pustili. A to je dôvod, prečo si myslím, že je super-geniálne, aby ste boli tým, kto povie: „Och, táto pieseň sa mi veľmi páči. Ako, áno, čokoľvek, toto je skvelé, čokoľvek.' Je to ako, dostal som ako s- na mojom albume, kde som ako: 'Stavím sa, že ja a Ray J by sme boli priatelia, ak nemilujeme tú istú sviňu.'

TAYLOR : Preboha! Chcem tým povedať, musím o tom premýšľať, pretože viete, keď niečo počujete prvýkrát, musíte na to myslieť. Pretože je to úplne šialené. Som však rád, že to nie je zlé. nezdá sa mi to zlé. Ale bože, to nahromadenie, čo si tomu dal, som si myslel, že to bude ako: 'Tá hlúpa, hlúpa sviňa.' ale nie je. tak neviem. Myslím tým, že by to bolo pre ľudí trochu mätúce. Ale rozhodne sa mi páči... Určite si myslím, že keď sa ma na to spýtajú, samozrejme poviem: „Áno, to sa mi páči. Myslím, že je to smiešne.' Ale musím si to premyslieť.

A : Nemusíte spúšťať a tweetovať. To bol len extra nápad, ktorý som mal. Ale ak si myslíte, že je to v pohode, potom je to v pohode. Ak nie... Chcem povedať, že spúšťame s – ako práve počas dobrých piatkov na SoundCloude, na stránke, s – takto.

TAYLOR : Vieš, na mne ide o to, že všetko, čo robím, sa stáva feministickým myšlienkovým kúskom. A ak to spustím, budú ako, wow, ako, jednoducho sa zmenia na niečo, čo... Myslím, že keď to spustím, úprimne, myslím, že to bude menej cool. Pretože si myslím, že keď to spustím, pridá to túto úroveň kritiky. Pretože s toľkými sledovateľmi a s toľkými očami na mne práve teraz ľudia hľadajú, aby som urobil niečo hlúpe, hlúpe alebo chabé. a neviem. Mám taký pocit, že ľudia by sa to snažili urobiť negatívne, keby to prišlo odo mňa, vieš čo tým myslím? Myslím si, že si veľmi dobre uvedomujem, kde som, a mám pocit, že práve teraz som tak blízko k preexponovaniu.

A : Oh. No, tento, myslím, že toto je naozaj skvelá vec.

TAYLOR : Viem, myslím, je to ako kompliment. [smiech]

A : Mám tento riadok, kde som povedal... A tento sa mojej žene naozaj nepáčil, pretože sme sa ho snažili urobiť krajším. Tak hovorím: 'Pre všetkých mojich Southside [N-word], ktorí ma poznajú najlepšie, mám pocit, že ja a Taylor by sme mohli mať stále sex.' A moja žena s tým naozaj nebola. Bola oveľa viac v 'Dlží ti sex.' Ale potom bola časť „dlžná“ ako feministická skupina typu sračiek, ktorým som bola, achhhhh.

TAYLOR : To je tá časť, v ktorej som bol tak trochu... Teda, obaja sú naozaj nervózni, ale to je jediná vec na tej línii je, že potom vyjdú feministky. Ale chcem povedať, že nedáš f-k. Takže…

A : Áno, v podstate. No, čomu dávam f–k, ste len vy ako človek, ako priateľ….

TAYLOR : To je sladké.

A : Chcem veci, pri ktorých sa budeš cítiť dobre. Nechcem robiť rap, pri ktorom sa ľudia cítia zle. Samozrejme, ako keby som bol naštvaný na Nike, takže ľudia si myslia: „Och, je to tyran. Vybehol na pódium s Taylorom. Teraz šikanuje Nike,“ túto spoločnosť s 50 miliardami dolárov.

TAYLOR : Prečo ľudia hovoria, že šikanujete Nike?

A : Pretože na „Faktoch“ hovorím: „Jeeeeee, Yeezy, Yeezy, celé dni stoja v rade / Nike je tu zle, nemôžu to prezradiť.“

TAYLOR : Áno áno áno. Teda, to je presne to, čo robíte. Nepovedal by som, že je možné šikanovať spoločnosť ako Nike. Ale myslím... ehm, áno, myslím, choďte do toho, čo si myslíte, že je lepšie. Očividne je to v oboch smeroch veľmi namyslené. A veľmi si vážim, že mi o tom hovoríš. To je naozaj pekné.

A : Ó áno. Len som mal voči tebe zodpovednosť ako priateľovi. Chcem povedať, ďakujem, že si bol taký cool.

TAYLOR : Vďaka. Áno, veľmi si to vážim. Heads-up je taký pekný. Boli by ste prekvapení, koľko ľudí robí veci bez toho, aby sa pýtali alebo videli, či by som s tým bol v poriadku, a ja si to naozaj vážim. Nikdy by som nečakal, že mi povieš o riadku v jednej z tvojich piesní. To je naozaj pekné, že ste to urobili.

A : Myslíš ako nečakané s- ako keď si nájdeš čas na to, aby si niekomu udelil naozaj, naozaj hodnotné ocenenie a on potom hneď potom úplne kandidoval na prezidenta? Ako neočakávané takýmto spôsobom? [Smiech] [Niekoľko mesiacov predtým, na udeľovaní cien MTV v roku 2015, Swift odovzdal Westovi cenu za celoživotné dielo, po ktorej nasledoval nenormálny prejav, v ktorom priznal, že predtým fajčil kotlík a chystal sa kandidovať na prezidenta.]

TAYLOR : [Smiech] Nehovorili sme o tom, čo sa stalo.

A : Len som si myslel, že je to zvlnené. Bolo to vibey. Vtipné je, že som myslel na trávu a prezidenta, na obe veci, na ktoré som myslel deň predtým v sprche a začal som sa smiať ako blázon. Povedal som, musím povedať, že som práve vyfajčil nejakú trávu a potom som povedal, že budem kandidovať na prezidenta... Takže toto sú moje základy... Vedel som, že chcem povedať, že sa mi bude páčiť hra Dodgers s mojou dcérou. a ako keď ma vypískali a bolo to strašidelné, a vedel som, že chcem povedať, že sa odkedy mám dcéru, mením a myslím na ľudí viac. A potom som chcel povedať tú trávu. A potom som chcel povedať o prezidentovi. A všetko ostatné bolo ako z mančaftu.

TAYLOR : Preboha. Určite to bolo, akoby to ukradlo show... A potom kvety, ktoré si mi poslal. Odfotil som ich na Instagrame a je to najviac lajkov na Instagrame, aké som kedy dostal. Bolo to asi 2,7 milióna lajkov na obrázku kvetov, ktoré ste mi poslali. Crazy.

A : Je to nejaké spojenie alebo niečo, čo si myslím, že je naozaj dôležité v momente, keď sme sa stretli na pódiu. Je tu niečo, čo si myslím, že je na tom naozaj dôležité, a kam ľudstvo smeruje, alebo kde sme teraz ja a Kim, a mať rodinu a proste všetko, ako veci pristávajú. Takže je to vždy... Vzťahy sú dôležitejšie ako pointy, viete.

TAYLOR : Áno, myslím, nemyslím si, že by to niekto počúval a povedal: 'Ach, to je skutočný diss' - ako: 'Musí plakať kvôli tej vete.' A myslím si, že kvôli tomu, aký šialený, zvláštny a osudový bol spôsob, akým sme sa stretli, si myslím, že si musíme vybrať chvíle, aby sme robili veci spolu a ubezpečili sa, že sú to len naozaj skvelé veci.

A : Áno, presne tak. Nemôžeme to mať ako nápad niekoho iného, ​​ktorý sa dostane do popredia a oni sú ako... Pretože ak ste skutočne pravdivý, kreatívny, viscerálny, temperamentný typ človeka, pravdepodobne je pre vás ťažké pracovať v korporácii. Ako teda môžete dať kreatívnemu kreatívnemu nápadu a pracujete v dome nekreatívy? Je to také zvláštne... Takže kedykoľvek sa rozprávame priamo... Dobre, čo keby som neskôr v pesničke tiež povedal, uh... 'Urobil som ju slávnou'? Je to nejaký…

TAYLOR : ...Povedal si to?

A : Áno, mohlo sa to stať. [smiech]

TAYLOR : No, čo s tým budem robiť?

A : Uh, ako, prevrátiť vlasy?

TAYLOR : Áno. Chcem povedať... Hm... V tomto bode je to niečo ako, čokoľvek. Ale chcem povedať, že musíš povedať ten príbeh tak, ako sa ti to stalo a ako si to zažil. Úprimne, predtým si nevedel, kto som. Nezáleží na tom, či som z toho albumu predal 7 miliónov [ Nebojácny ] predtým, ako ste to urobili, čo sa stalo. Pred tým si nevedel, kto som. Je to fajn. Ale, áno. nemôžem sa dočkať, kedy si to vypočujem.

A : Teda, je to zábavné. Je to určite... Ste pripravení na trend. To je všetko, čo môžem povedať.

TAYLOR : Ako sa volá pesnička?

A : Uh, mohlo by sa to volať „Hood Famous“.

TAYLOR : OH úžasné. Bude to ako singel, alebo to bude vydanie SoundCloud? Čo robíš?

A : Oh, toto tu je ako teritórium typu F-King Song of the Year.

TAYLOR : Preboha. Úžasný. To je šialené. Bože môj. Keď už hovoríme o piesni roka, chystáte sa na odovzdávanie cien Grammy?

A : Uh, vieš čo? Myslel som, že to neurobím. Ale myslím si, že táto pieseň... Viete čo? Pošlem vám pieseň a pošlem vám presné znenie a všetko o nej, však? A potom sme si mohli sadnúť a porozprávať sa o tom. Ale ak pieseň zaznie a bude len...

V tomto momente sa video preruší a zdá sa, že kameramanovi vybila batéria.

TAYLOR : ... len sa na nás pozrú a idú... [Nepočuteľné] ... Aj keď sme dosiahli neuveriteľný úspech, pre ľudí je z nejakého dôvodu ťažšie zapísať naše mená. To je len ľudská povaha. je to závisť. Žiada ľudí v našom odvetví, aby hlasovali za ľudí, ktorí ho už zabíjajú.

A : Áno. Je to ako keby toľko ľudí chcelo, aby Meek Mill vyhral, ​​pretože Drake to tak dlho len zabíjal a oni len povedali: 'Potrebujeme, ako, Meek Mill, ako...' Ale myslím, vieš, dobre... Takže že moja myseľ prechádza mnohými miestami na vyriešenie problému. Hovoril som s Benom Horowitzom – poznáte tohto chlapíka? Je to VC. Ben Horowitz zo San Fran. Ale je s tým dole.

TAYLOR : Poznám to meno. nepoznam ho.

A : Je to ako v San Franskej klike, viete, ten typ vecí, ako keby zostal na ulici od Marka Zuckerberga a podobne. Tak som sa s ním rozprával a povedal som si: 'Bro'... Rovnako ako ja, aj ja mám osobný dlh. Od módy som zadlžený o 20, 30 miliónov a stále som sa z toho nedostal. Takže to je jeden z dôvodov, prečo som musel ísť do Roc Nation a cestovné ponuky sa vyvinuli a umožnilo to celému mestu pokúsiť sa cítiť, že by mohli ovládať Kanyeho, alebo dokonca so mnou hovoriť, ako keby som bol bežný, alebo aby to robili agenti. , ale videli, že nemôžu. Je to ako v dlhoch, pohybuje sa ako miliardár. Som rád, áno, som kultúrny biliónár! Možno mám finančné dlhy. Tak som povedal Benovi Horowitzovi, povedal som: 'Vy, vy, Mark Zuckerberg alebo ktokoľvek, Tim Cook, vy to musíte vyčistiť.' Takže posielam Benovi Horowitzovi môj aktuálny zostatok. To znamená, že sa nezvýšim o 50, ani o 100 miliónov, ani o 200 miliónov, ani o 300 miliónov. Nie – momentálne záporných 20 miliónov. Ja, Kanye West, chlapík, ktorý vytvoril žáner hudby, ktorým je Weeknd, to je Drake – chlapík, ktorý vytvoril... Obľúbený album každého jedného človeka, ktorý práve robí hudbu, je „The College Dropout“. Každý jeden človek, ktorý robí hudbu. Ale ja som dosť bohatý... Napríklad som sa zadlžil svojej žene o 6 miliónov prácou na kráľovskom dome, menej ako pred pár mesiacmi, a dokázal som jej to splatiť pred Vianocami a podobne. Takže, viete, keď hovorím o Nike, predstava, že by mi nedali percentá, že by som mohol urobiť niečo, čo bolo také hmatateľné, keď ma Drake práve rapoval do odpadkového koša, že by som mohol niečo, čo bolo hmatateľné, čo ukazovalo moju kreativitu a vyjadrovalo samú seba, čo by tiež mohlo byť podnikanie, v ktorom by som mohol mať päťnásobok a v skutočnosti by som ho mohol predať za sto miliónov, 200 miliónov alebo miliardu dolárov. velmi vazny. Každý rozhovor, zakaždým, keď som kričal na Charlemagne [Tha God] alebo kričal na [moderátor rádia] Sway, to bolo naozaj, naozaj, naozaj vážne. A bolo to aj s mojou rodinou. Mal som pocit, že, pozri, ak som len ten nahnevaný černoch so skvelými červenými topánkami od Nike pred piatimi rokmi, chystal som sa navštíviť svoju dcéru, nie bývať s ňou. Bolo by to tak, stačilo. Už by to nebolo v pohode, pretože by to bola skupina ľudí vrátane mojej manželky, ktorá mala na účte aspoň 500, 400 miliónov. A potom prinútite nahnevaného černocha na večierku hovoriť o „Ja som ten, kto obliekol Kim! Ja som ten, kto to urobil!' Ale nikdy si to neuvedomilo. Takže to je jedna z vecí, o ktorých som práve hovoril s Benom... A hovorím o tom na albume. Hovorte o osobnom dlhu a s—. Len tá myšlienka ako: „Ach..., tento chlapík s týmto kráľom Maybachom, ktorý zarába 50 miliónov dolárov na turné, stále nie je vyrovnaný alebo nevyšiel z bodu, keď mu AEG a Live Nation nechceli dať dohoda.' Dlh sa začal po „Watch the Throne“ [spoločnom albume Westa s Jay-Z], pretože som nedostal žiadnu dohodu. Ale stále som robil svoje kreatívne projekty sám, natáčal film, robil módnu prehliadku, snažil som sa byť veľmi disneyovský, byť veľmi viscerálny, byť kreatívny. A…

TAYLOR : Myslím, som si istý, že ste o tom premýšľali hore-dole, ale myslím, že existuje spôsob, ako ich speňažiť spôsobom, o ktorom ste si mysleli, že bude stále autentický, ale urobíte z neho multimiliardovú spoločnosť?

A : No, to je to, čo budeme robiť. To je to, čo máme v pláne. Budem 100% ako multi, multi, multimiliardár. Myslím, že je zábavné, že môžem byť ako Charlie Sheen a byť ako: 'Hej, mám AIDS.' Viete, ako…. Mne som to povedal minulú noc Drakeovi. Povedal som: 'Hej, Drake, mám osobný dlh.' A aby som povedal Drakeovi, mládenci číslo jedna na svete, ktorý dokáže kohokoľvek zmlátiť do koša, ktorý býva štyri bloky po ulici od mojej ženy a ako v podstate všetci jej priatelia, že Mám osobný dlh, je to ako odložiť meč alebo položiť ruku alebo otvoriť, ukázať ruku. Že s nikým z vás nemám pokerovú tvár. som len ja. Som len kreatívec. Vieš, všetko, čo som urobil, aj keď to bolo zle načasované, čokoľvek to mohlo byť z... Vždy je to ako z dobrého miesta a viem, že to premôžem a viem, že to prekoná svet. Pretože napríklad zmením svet. Zvládnem to... Zlepším životy ľudí na niektorých sračkách po Stevovi Jobsovi, sračkách typu Howarda Hughesa. Napríklad, budem robiť veci so vzdelávaním. Urobím veci, ktoré pomôžu upokojiť vraždy v Chicagu alebo na celom svete. Veci, ktoré pomáhajú upokojiť policajnú brutalitu, vyrovnať bohatstvo v triednom systéme. Pretože existuje veľa vrstiev bohatých ľudí, ktorí nenávidia Obamu, pretože je viac spoločenský a chce, aby ľudia, ktorí nič nemajú, mali všetko. A tak trochu tým, že som sa naučil navrhovať, dizajn je niečo, čo je v súčasnosti dané len bohatým. Presná farebná paleta, ktorú Hermes používa, oproti farebnej palete, ktorú používa Forever 21 – farebná paleta je mimoriadne dôležitá. Dôležitá je farba. Viete, znalosť proporcií... viete, veľkosť nášho domu verzus veľkosť domov niekoho iného a práve dynamika tohto pomeru. Nechcel by som, aby tento rozhovor trval príliš dlho, ale chcel som vám povedať trochu toho, kde sa nachádzam, perspektívu, v ktorej sa nachádzam, a spôsob... skutočnosť, že som mikroprocesor našej kultúry. To znamená, že môžem prísť na to, ako dať Rihanne album typu Mary J. Blige. Dokážem prísť na to, ako prinútiť svet módy, aby prijal moju ženu, a tým aj celú rodinu. Dokážem zistiť veľa nemožného... Dokážem prísť na to, ako vyrobiť niečo, čo máte na sebe na letisku, päť rokov po tom, čo celá zemeguľa hovorila: „Zaveste to [N-slovo] naživo a f–k mu, a pozrime sa, ako pomaly, verejne umiera.“ Takže je to veľa. Prišiel som na to sám, takže je to veľa o tom, že spoločne, so silou, ktorú máte vy a vašimi fanúšikmi, silou, ktorú má moja žena, silou, ktorú mám ja, môžeme urobiť, aby sme sa dostali tam, kde je nielen bohatí bohatnú, ale... Viete, urobte z toho nielen charitatívnu charitu, ktorá nebude spievať pre Afriku, ale zmení veci tak, aby ľudia mohli zažiť sami seba, kúsok dobrého života. Vieš?

TAYLOR : Áno. Sú to úžasné nápady a úžasné koncepty a určite by som sa s vami o tom rád porozprával viac. Viem, že práve teraz musíte niečo urobiť, ale páči sa mi, že práve tam smerujete. A bolo to tak. Chcem tým povedať, že keď sme išli na večeru, bolo počuť dunenie tých nápadov. Páči sa mi, že stále premýšľaš smerom von. A za posledných šesť, sedem, osem rokov, akokoľvek dlho to bolo, odkedy sa to stalo, som ťa nemal vždy rád, ale vždy som si ťa vážil. A myslím, že to je to, čo hovoríte, keď hovoríte ako, viete: „Možno som zadlžený, ale môžem tieto veci uskutočniť a mám nápady, ako to urobiť, a môžem vytvoriť tieto veci alebo tieto koncepty. .“ Napríklad, vždy ťa budem rešpektovať. A som naozaj rád, že ste mali rešpekt, že ste mi zavolali a povedali mi to ako priateľovi o piesni, a je to naozaj skvelá vec a naozaj dobrá ukážka priateľstva. Takže ďakujem.

A : Och, ďakujem aj ja.

TAYLOR : A viete, ak sa ma na to ľudia pýtajú, pozri, myslím, že by bolo skvelé, keby som povedal: „Pozri, zavolal mi a povedal mi linku skôr, ako to vyšlo. Akože, vtip je na vás. Sme v pohode.'

A : Áno. Áno. Dobre. Myslím, že to je ten prepínač.

TAYLOR : Áno. Ako, chcete to nazvať hádkou, chcete to nazvať hádzaním, ale viete, hneď potom, ako vyjde pieseň, budem na červenom koberci Grammy a budú sa ma na to pýtať a ja poviem: 'Zavolal mi a poslal mi pieseň skôr, ako vyšla.' Takže si myslím, že sme dobrí.

A : Dobre. Idem položiť tento verš a hneď vám ho pošlem.

TAYLOR : Oh, ty len... ešte si to nenahral?

A : Nahral som to. Zjemňujem riadky - ako hovorí posledná verzia: 'Ja a Taylor môžeme mať stále sex.' A potom moja žena povedala: 'To neznie tak ťažko!'

TAYLOR : No, myslím, hovorí to úprimne, pretože je tvoja žena a ako, ehm... Takže si myslím, že čokoľvek si myslíš, že je v skutočnosti lepšie. Myslím, samozrejme, urobte to, čo je najlepšie aj pre váš vzťah. Myslím si, že „dlžíš mi sex“, hovorí to rôzne veci. Hovorí... „Dlžíš mi sex“ znamená ako „Pozri, urobil som z nej to, čím je. Ona mi to vlastne dlhuje.' Čo rozdelí ľudí, pretože ľudia, ktorí ma majú radi, budú ako: 'Ona mu nedlhuje za-.' Ale potom si ľudia, ktorí majú radi, mysleli, že to bolo zlé, šialené a úžasné, že ste taký otvorený, povedia: „Áno, má. To ju preslávilo.' Takže je provokatívnejšie povedať „stále mať sex“, pretože to by nikto nevidel. Obaja sú blázni. Rob si čo chceš. Obaja dostanú každý jeden titulok na svete. „Dlží mi sex“ je trochu viac ako vrhanie tieňa a ten druhý je koketnejší. Záleží len na tom, čo tým chceš dosiahnuť.

A : Áno, cítim sa ako pri mojej žene, že sa jej asi nepáčilo „možno mať stále sex“, pretože by to bolo ako, čo keby bola v televíznej šou a povedala „Ja a Tom Brady môžeme mať stále sex“ alebo niečo?

TAYLOR : Musíte chrániť svoj vzťah. Robte to, čo je najlepšie. Práve si mal dieťa. Ste na najlepšom mieste svojho života. Nikdy by som ti neradil, aby si s tým f-k. Stačí si vybrať čokoľvek... Je to príčina a následok. Jeden spôsobí, že sa ľudia budú cítiť určitým spôsobom, a pre druhého to bude trochu iná emócia. Ale nie je... Na mne nezáleží. Nie je jedna, ktorá zraňuje moje city, a druhá nie.

A : Áno. Len keď mierim touto zbraňou, to, čo som sa snažil urobiť inak ako pred dvoma rokmi, je to, že keď strieľam z pištole, snažím sa ňou namieriť od tváre. Takže jeden je trochu koketnejší a jednoduchší... Myslím, že naozaj, to znamená, že konverzácia je naozaj taká: Jeden je o niečo lepší pre verejnosť a o niečo menej dobrý pre vzťah. Jeden je trochu horší pre verejnosť a lepší pre vzťah.

TAYLOR : Áno. Počujem to. Ale sú to vaše ciele, naozaj. Chcem tým povedať, že vždy ideš len so svojim črevom – samozrejme. Ale, úžasné. Pošli mi to. Som nadšený.

A : Dobre, v pohode. Ďakujem veľmi pekne.

TAYLOR : Úžasné. Porozprávame sa neskôr.

A : Dobre, v pohode. Mier. Zbohom.

A : [Hovorím s kameramanom] Museli sme to dostať na záznam.

KAMERAMAN : Prepáč. Batéria na tejto veci vybila.

A : Je to len vtedy, keď zomrie... Dostanete nejaké s- ako keď Kanye hovorí s Taylor Swift a vysvetľuje túto vetu? Na tej jednej musia byť tri kamery. Nemôžeme vynechať jeden prvok.