Oficiálne plagáty „My Strange Hero“ vyjadrujú jedinečné osobnosti postáv

 Oficiálne plagáty „My Strange Hero“ vyjadrujú jedinečné osobnosti postáv

Môj zvláštny hrdina ” zverejnila farebné tónované jednotlivé plagáty svojho hlavného obsadenia.

Dráma je o Kang Bok Soo (hrá Yoo Seungho ), ktorý je vylúčený po tom, čo bol označený za školského tyrana. Vracia sa do školy ako dospelý, aby sa pomstil, no zmieta sa v inom incidente.

Každý z hlavných hercov predstavenia má svoje vlastné tematické farby na plagátoch postáv spolu so sprievodným krátkym popisom. Yoo Seung Ho vyjadruje svoju postavu Kang Bok Soo na plagáte so zeleným odtieňom, keď má na sebe uniformu a drží motorkársku prilbu. Búrlivo a nenútene sedí na okraji stola a je opísaný ako „Podivný hrdina“.

Jo Bo Ah vyžaruje teplo cez žltý plagát ako Son Soo Jung, prvá láska Kang Bok Soo. Sebavedome pózuje pred tabuľou s knihou v jednej ruke a fixkou v druhej. Kwak Dong Yeon je plný charizmy ako Oh Se Ho, „Muž s dvoma tvárami“. Má na sebe elegantný oblek, ktorý ladí s jeho čiernym plagátom.

Šibalský úsmev Kim Dong Younga vyjadruje jeho postavu Lee Kyung Hyuna, generálneho riaditeľa spoločnosti „Your Wish“ a blízkeho priateľa Kang Bok Soo. V neformálnom oblečení strieľa z hračkárskej pištole na červenom plagáte. Jeho popis znie: 'Chceš pomôcť?' Park Ah In je svetlý a veselý vo fialovom tónovanom plagáte. Jej postava Yang Min Ji je opísaná ako „roztomilá Stalker“, čo dokazuje tým, že drží plagát vyjadrujúci svoju náklonnosť ku Kang Bok Soo.

Bol odhalený aj nostalgický oficiálny plagát Yoo Seung Ho. V tom stojí pred svojou strednou školou, vláči kufor a zľahka našľapuje po snehu. Titulok znie: „Čas, ktorý sa zastavil pred deviatimi rokmi, začal znova bežať.“

„My Strange Hero“ odvysiela svoju prvú epizódu 10. decembra po „Death Song“ a bude k dispozícii na Viki!

Ak ste tak ešte neurobili, pozrite si ukážku nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )