Oh Min Seok je Lee Ji Ahov bývalý manžel s dvoma tvárami vo filme „Queen Of Divorce“

 Oh Min Seok je Lee Ji Ahov bývalý manžel s dvoma tvárami vo filme „Queen Of Divorce“

Nadchádzajúca dráma “ Kráľovná rozvodu ” zdieľa nové fotografie Oh Min Seok a Lee Ji Ah !

„Kráľovná rozvodu“ sleduje príbeh Sary Kim (Lee Ji Ah), najväčšieho kórejského riešiteľa rozvodových problémov, a excentrického právnika Dong Ki Joona ( Kang Ki Young ), keď svojimi riešeniami nebojácne prinášajú spravodlivosť „zlým manželom“.

Lee Ji Ah sa predstaví ako Sara Kim, vedúca tímu spoločnosti Solution, ktorá sa zaoberá rozvodom. Sara Kim bola nevestou rodiny za špičkovou právnickou kanceláriou v Kórei, no po tom, čo ju jej manžel dobodal nožom, cez noc o všetko príde.

Oh Min Seok si zahrá bývalého manžela Sary Kim No Yul Sung, ktorý sa navonok tvári ako dobre vychovaný a schopný muž, no vo vnútri skrýva svoje hlboké túžby.

V minulosti, keď bola Sara Kim stážistkou v právnickej firme Cha Yul, No Yul Sung, druhý syn právnickej firmy Cha Yul, prepadol jej chladnému a sebavedomému postoju a po neúnavnom úsilí sa mu nakoniec podarilo oženiť sa s ňou.

Sara Kim, ktorá sa nikdy necítila nikým zastrašovaná a nestarala sa o názory iných, zistila, že manželstvo je trochu iné územie. Keď videla, ako jej matka po svadbe s otcom zápasí celý život, rozhodla sa vydať za No Yul Sung.

Hoci išlo o dvoch ľudí, ktorí sa zosobášili s veľmi odlišnými túžbami a cieľmi, veselá a pozitívna Sara Kim a nežný, no zároveň schopný No Yul Sung získali veľkú pozornosť ako zdanlivo dokonalý pár.

Jedného dňa Saru Kim zradil jej manžel, ktorému dôverovala. Nielenže sa z nej zo dňa na deň stala rozvedená žena, ale prišla aj o opatrovníctvo dieťaťa, a aby toho nebolo málo, stala sa z nej bývalá odsúdená. Po tom, čo pre nemilosrdné plány No Yul Sunga, ktorý bol pre svoje túžby ochotný obetovať aj svoju manželku, o všetko prišiel, sa Sarin život obráti o 180 stupňov.

Po ukončení manželstva sa Sara Kim púšťa do ďalšej kapitoly svojho života. Už nie je ochotná nechať sa šliapať a stáva sa z nej rozvodová mediátorka, ktorá zrazí zlých manželov. Diváci sa už nevedia dočkať, ako sa Sara Kim vráti k svojmu zlému manželovi Noh Yul Sungovi.

“Kráľovná rozvodu” bude mať premiéru 31. januára o 20:50. KST a budú dostupné na Viki. Pozrite si upútavku na drámu tu !

Počas čakania sledujte Lee Ji Ah v „ Penthouse “ nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )