Otec Britney Spears chce znovu vymenovať spolukonzervátora, ktorý rezignoval v roku 2019

 Britney Spears' Father Wants to Reappoint Co-Conservator Who Resigned in 2019

Britney Spears ‘ otec Jamie Spears presadzuje, aby sa vo financiách svojej dcéry vrátil niekto iný.

68-ročný otec 39-ročného Sláva spevák v utorok (19. augusta) predložil Najvyššiemu súdu Kalifornie žiadosť, aby mal Andrew Wallet , advokátka, ktorá spravovala jej financie do roku 2019, sa vrátila ako spolusprávca jej pozostalosti, Ľudia hlásené v piatok (21.8.).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Britney Spears

V dokumente Jamie spýtal sa, že on a Andrew získať „moc získať všetky dokumenty a záznamy“ týkajúce sa jej majetku vrátane „všetkých zmlúv, informácií týkajúcich sa kreditných kariet, bankových výpisov, dokumentov o plánovaní majetku, pohľadávok a všetkých splnomocnení“.

Podanie tiež odhalilo, že k 31. decembru má celkovo 2,7 milióna dolárov v hotovosti a odhadom 57,4 milióna dolárov v nepeňažnom majetku.

Pojednávanie je vytýčené na 16. septembra.

Jamie odstúpil z funkcie stáleho správcu v septembri 2019 z „osobných zdravotných dôvodov“ s Jodi Montgomeryová na jeho miesto dočasne.

Jeho žiadosť o opätovné získanie právomocí pri dohľade nad ochranárstvom prichádza potom Britney advokát, Samuel D. Ingham III , podal podanie v Los Angeles tvrdiac, že ​​je „dôrazne proti“ tomu, aby mal svojho otca vrátiť sa ako jediný správca jej záležitostí a namiesto toho „veľmi uprednostňuje vymenovanie kvalifikovaného podnikového splnomocnenca, aby slúžil v tejto úlohe“, a teraz „veľmi uprednostňuje“, aby Jodi je naďalej výhradným správcom jej osoby.

„Teraz sa nachádzame v bode, keď sa musí ochranárstvo podstatne zmeniť, aby odrážalo veľké zmeny v jej súčasnom životnom štýle a jej vyjadrené želania,“ uviedol vo vyhlásení jej právnik.

„Bez toho, aby sa akýmkoľvek spôsobom vzdala svojho práva žiadať o ukončenie tejto funkcie v budúcnosti, Britney chcel by som Pani Montgomeryová vymenovanie za správcu jej osoby bude trvalé,“ napísal jej právnik.

V novinách Britney chváli konzervátorstvo a jeho prácu celkovo a hovorí, že ju „zachránil pred kolapsom, vykorisťovaním predátorskými jednotlivcami a finančným krachom“ a vďaka tomu „mohla opäť získať svoju pozíciu zabávača svetovej triedy“ prostredníctvom AP .

Tu je čo Jamie Spears predtým povedal o hnutí #FreeBritney…