„Outlander“ vesmír v rozhovoroch sa rozšíri pomocou „rozšírení príbehu, spin-offov alebo pokračovaní“!

'Outlander' Universe in Talks to Expand With 'Story Extensions, Spin-offs or Sequels'!

Outlander sa len zväčšuje.

Úspešný seriál Starz, ktorý hrá spolu Sam Heughan a Caitriona Balfe , má v pláne expandovať s „množstvom spin-offov, pokračovaní a rozšírení príbehu“, Konečný termín hlásili v utorok (14.1.).

„Pokiaľ budú fanúšikovia naďalej túžiť po príbehu, my budeme pokračovať Outlander vo vzduchu. Neustále sa rozprávame s našimi partnermi v Sony a show pokračuje. Sme nadšení z piatej sezóny a keďže sme piatu a šiestu sériu kúpili [spolu], cítime, že oblúk je skvelý a Ron a Meril odvádzajú skvelú prácu,“ povedal prezident Starz. Jeffrey Hirsch .

„Myslíme si, že je tu veľa príležitostí Outlander vesmíre, aby sme mali príbehové rozšírenia, spin-offy alebo pokračovania, naďalej sa na to pozeráme a rozprávame sa s našimi partnermi v Sony. Dúfajme, že nájdeme niečo, v čom sa cítime skvele a že budeme môcť pokračovať v rozprávaní tohto príbehu,“ pokračoval.

„Stále je pred nami veľa kníh. Sme ochotní, ak sú ochotní herci,“ výkonný producent Marilyn Davis pridané na Zimnom TCA.

Jeden fanúšikom žiadaný príbeh sa točí okolo Lorda Johna Greya, priateľa kľúčových postáv.

„Práve sme začali premýšľať o tom, o aký príbeh ide. V predstavení je ďalšia generácia obsadenia, čo môže byť bohatý príbeh. Prehodili sme to so Sony, ale v procese vývoja nie je nič,“ Jeffrey Hirsch odhalené.

ČÍTAJ VIAC: Sam Heughan podporuje hlavnú hviezdu filmu Outlander Caitrionu Balfe a hovorí jej, že sa bude lesknúť na Oscaroch 2020 na červenom koberci!