P.O skupiny Block B odhaľuje čas, kedy sa cítil zradený skladbou Mino od víťaza

  P.O skupiny Block B odhaľuje čas, kedy sa cítil zradený skladbou Mino od víťaza

O najnovšej epizóde relácie JTBC Opýtajte sa nás na čokoľvek “, blok B P.O zdieľal príbeh o čase, keď sa cítil zradený WINNER's Pieseň Miňo !

P.O a Kwanghee sa spolu objavili ako hostia v epizóde „Ask Us Anything“ z 12. januára, kde P.O požiadal hercov, aby uhádli, prečo sa kedysi cítil zradený svojím blízkym priateľom Song Mino. Hovoril o čase pred ich debutom a vysvetlil, že on a Song Mino sa rozhodli pre intenzívnu diétu, pretože sa chceli stať hip-hopovým duom.

P.O pokračoval v spomienke na čas, keď oni dvaja spolu chodili do sauny. Prezradil: 'Bolo to prvýkrát, čo som držal intenzívnu diétu, takže keď som vyšiel z vírivky, omdlel som.' Potom požiadal členov obsadenia „Ask Us Anything“, aby uhádli, čo sa stalo potom, aby sa cítil tak zradený svojím priateľom.

Super Junior's Kim Heechul zábavne uhádol, že P.O sa cítil zradený, pretože Song Mino po tom, čo omdlel, nezakryl jeho „trápne časti tela“ uterákom, ale jeho odpoveď sa ukázala ako nesprávna.

Seo Jang Hoon zašepkal do Kim Young Chul že si bol istý, že správna odpoveď bola, že P.O sa zobudil a prichytil Song Mino, ako sa sám stravuje. Kang Ho Dong urobil podobný odhad a navrhol: „Dôležité nie je to, že omdlel, ale to, čo sa stalo potom, čo sa prebudil. Mino bol hladný, takže si už objednal rezance z čiernej fazule, a keď sa [P.O] zobudil a videl Mino jesť, cítil sa zradený.“

Seo Jang Hoon potom naliehal na Kima Younga Chula, aby povedal odpoveď, ktorú mu predtým povedal. Kim Young Chul uhádol: „Mino si kúpil banánové mlieko, chlieb a všetky tieto chutné pochutiny a jedol ich sám, keď si sa zobudil. Keď P.O váhavo povedal, že sa mýlil, Kim Young Chul si uvedomil, že uhádol nesprávne jedlo a začal vykrikovať iné možnosti.

Kwanghee potom uhádla správne jedlo, ktorým boli údené vajcia, obľúbené občerstvenie v kórejskej saune.

P.O pokračoval v odhalení celého príbehu a vysvetlil: „My dvaja sme sa chceli stať hip-hopovým duom, a tak sme sa rozhodli ísť spolu na intenzívnu diétu, pri ktorej sme schudli viac ako 10 kilogramov. Keď som prvýkrát vyšiel z horúcej vody, cítil som, že sa mi krúti hlava a na podlahe kúpeľov som omdlel. Miňovi sa ma nejako podarilo zdvihnúť a položiť na jednu z lavičiek v kúpeľnom dome. Zobudil som sa neskôr [a pozrel som sa vedľa seba], ale Mino tam nebol. Obzrel som sa a v diaľke som videl zhrbený holý chrbát niekoho, kto vyzeral ako Mino. Tento chlapík sám lúpal vajíčka, zatiaľ čo ja som bol v bezvedomí a ležal som nahý na lavičke.“

So smiechom pokračoval: „Najviac znepokojujúce bolo, že sme spolu držali túto diétu a on jedol tieto vajíčka za mojím chrbtom. Jedno už ošúpal a jedol ho pri šúpaní ďalšieho vajíčka. Podišiel som k nemu a on ma uvidel a vyzeral tak šokovane. Normálne by mal povedať niečo ako: ‚Och, zobudil si sa?‘ alebo ‚Si v poriadku?‘ Ale namiesto toho mi bez jediného slova podal vajce do ruky. Tak som to len zjedol a dal si do vrecka druhé vajce, ktoré si vezmem domov.“

„Ask Us Anything“ sa vysiela v sobotu o 21:00. KST.

Zdroj ( 1 )