„Pachinko“ a Kim Min Ha získavajú nominácie na Gotham Awards 2022

 „Pachinko“ a Kim Min Ha získavajú nominácie na Gotham Awards 2022

Film „Pachinko“ bol nominovaný na tohtoročnú cenu Gotham Independent Film Awards!

25. októbra miestneho času 32. ročník Gotham Awards oznámil nominácie na tento rok a „Pachinko“ si vyslúžil dve nominácie.

Na základe rovnomenného bestselleru od MIn Jin Lee, „Pachinko“ je viacgeneračná sága o vojne a mieri, láske a odlúčení, víťazstve a úsudku, ktorá zahŕňa Kóreu, Japonsko a Spojené štáty. Hviezdne obsadenie zahŕňa Youn Yuh Jung , Lee Min Ho , Kim Min Ha , a viac. Začiatkom tohto roka bola séria potvrdil na druhú sezónu.

“Pachinko” bol nominovaný na Breakthrough Series – Long Form (viac ako 40 minút). Hviezda seriálu Kim Min Ha tiež získala nomináciu za vynikajúci výkon v novej sérii.

„Pachinko“ sa postaví proti „Severance“, „Stanica 11“, „Toto bude bolieť“ a „Žltovačky“. Minulý rok Gotham Awards po prvý raz vyradili ceny za rodový herecký výkon, takže Kim Min Ha je nominovaná po boku mužských aj ženských hercov. Súperia s ňou Bilal Baig ('Sort Of'), Ayo Edebiri ('The Bear'), Janelle James ('Abbott Elementary'), Matilda Lawler ('Station Eleven'), Britt Lower ('Severance'), Melanie Lynskey („Žlté bundy“), Zahn McClarnon („Dark Winds“), Sue Ann Pien („Ako to vidíme“) a Ben Whishaw („Toto bude bolieť“).

Minulý rok „Squid Game“ sa zapísal do histórie ako prvá kórejská dráma, ktorá vyhrala na Gotham Awards po ocenení za prelomovú sériu – vyše 40 minút.

32. ročník odovzdávania nezávislých filmových cien Gotham sa bude konať v New Yorku 28. novembra o 19:00. miestny čas. Pozrite si úplný zoznam nominovaných tu !

zdroj ( jeden )