Park Bo Gum a Song Hye Kyo sa vracajú na Kubu a prežijú svoje prvé stretnutie v „Encounter“

 Park Bo Gum a Song Hye Kyo sa vracajú na Kubu a prežijú svoje prvé stretnutie v „Encounter“

Park Bo Gum a Pieseň Hye Kyo mieria späť na miesto, kde to všetko začalo!

31. decembra hovorca televízie tvN Stretnutie “ prezradil: „V tomto týždni vysielania „Stretnutie“ sa [Cha] Soo Hyun a [Kim] Jin Hyuk vrátia na Kubu.

Hneď v prvej epizóde drámy Cha Soo Hyun (hrá Song Hye Kyo) a Kim Jin Hyuk (hrá Park Bo Gum) začali svoj románik tým, že spolu strávili blažený deň na Kube potom, čo sa náhodou stretli pri náhodnom stretnutí. . Neskôr sa obaja vrátili do Kórey a znova sa stretli za veľmi odlišných okolností ako hotelový zamestnanec a generálny riaditeľ.

V nadchádzajúcej epizóde „Stretnutia“ sa hviezdny pár vráti na Kubu, čo im dá ďalšiu šancu znovu zažiť slobodu a romantickú atmosféru ich prvého stretnutia. Novo zverejnené fotografie z dramatickej show Kim Jin Hyuk a Cha Soo Hyun vyzerajú pokojne a spokojne, keď spolu relaxujú pri mori. Ďalšia fotografia ukazuje, ako sa dvaja milenci uvoľnili pri tanci na živú hudbu – niečo, čo by Cha Soo Hyun s najväčšou pravdepodobnosťou nedokázala urobiť doma v Kórei.

Ak chcete vidieť viac z romantického výletu Kim Jin Hyuk a Cha Soo Hyun na Kubu, sledujte ďalšiu epizódu „Stretnutia“ 2. januára o 21:30. KST.

Medzitým si pozrite najnovšiu epizódu drámy nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )