Park Bo Gum a Song Hye Kyo si vychutnajte romantické rande doma na „stretnutí“

 Park Bo Gum a Song Hye Kyo si vychutnajte romantické rande doma na „stretnutí“

tvN“ Stretnutie ” predstavila nové fotografie Park Bo Gum a Pieseň Hye Kyo z jeho nadchádzajúcej epizódy!

19. decembra romantická dráma zverejnila nové fotografie dvoch hlavných predstaviteľov, ktorí spolu trávia nejaký kvalitný čas doma. Hoci fotografie ukazujú, že Kim Jin Hyuk (hrá ho Park Bo Gum) po prvýkrát na návšteve Cha Soo Hyun (hrá ho Song Hye Kyo) doma, obaja vyzerajú úplne uvoľnene a pohodlne a šťastne sa pozerajú jeden druhému do očí. a spoločné pózovanie na roztomilej selfie.

Je pozoruhodné, že táto scéna dáva Kim Jin Hyuk a Cha Soo Hyun vzácnu príležitosť byť úplne sami, bez nikoho iného v dohľade. Doteraz sa dvaja zaľúbenci vždy museli obávať zvedavých pohľadov ostatných, no rande doma im umožňuje sústrediť sa len jeden na druhého.Spojler

V predchádzajúcej epizóde „Stretnutia“ Cha Soo Hyun šokovala všetkých naokolo tým, že verejne oznámila, že je romanticky zapletená s Kim Jin Hyuk, aby ho ochránila pred obvineniami z prenasledovania.

Producenti filmu „Stretnutie“ sa vyjadrili: „[Cha Soo Hyun] urobil prvý ťažký krok k verejnému uznaniu ich vzťahu, no na lásku Soo Hyun a Jin Hyuka číha nespočetné množstvo prekážok. Ak chcete zistiť, ako sa Soo Hyun a Jin Hyuk, ktorí sa vzali za ruky, budú môcť posunúť vpred a prekonať tieto prekážky, nalaďte si „Stretnutie“.

Ďalšia epizóda “Stretnutia” sa bude vysielať 19. decembra o 21:30. KST.

Medzitým si pozrite najnovšiu epizódu drámy nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )