Park Bo Gum je rozkošný s deťmi v pripravovanej dráme „Stretnutie“

 Park Bo Gum je rozkošný s deťmi v pripravovanej dráme „Stretnutie“

tvN“ Stretnutie “ odhalil úplne nový náhľad Park Bo Gum v charaktere!

„Stretnutie“ je nová dráma od stredy do štvrtka, ktorá bude rozprávať milostný príbeh Cha Soo Hyun (hrá Pieseň Hye Kyo ), žena, ktorá sa narodila do privilégií, ale nikdy nemala šancu žiť život podľa vlastného výberu, a Kim Jin Hyuk (hrá ju Park Bo Gum), veselý slobodný duch s čistou a nevinnou dušou. Potom, čo sa títo dvaja stretnú pri náhodnom stretnutí, ocitnú sa prichytení v srdcervúcom romániku, ktorý obom obráti život naruby.

27. novembra, do premiéry zostával už len jeden deň, dráma zverejnila nové fotografie Park Bo Guma v jeho úlohe Kim Jin Hyuk. Kim Jin Hyuk, neúnavný lúč slnka, šíri dobré vibrácie a pozitívnu energiu, kamkoľvek príde.Aj keď Kim Jin Hyuk doručuje v daždi kvôli svojej práci na čiastočný úväzok, nosí žiarivý, nákazlivý úsmev a vyžaruje z neho veselý optimizmus. Kim Jin Hyuk je tiež skvelý s deťmi a novo zverejnené fotografie ukazujú postavu, ktorá sa energicky hrá s deťmi, keď trávi nejaký kvalitný čas so svojou rodinou.

Producenti filmu „Stretnutie“ poznamenali: „Park Bo Gum ukazuje neuveriteľnú synchronizáciu so svojou postavou Jin Hyuk, ako keby mal na sebe oblek šitý na mieru. Prosím, tešte sa na prvú epizódu ‚Stretnutia‘, ktorá bude obsahovať jeho teplo a žiarivú energiu, ako aj rôzne stránky [jeho postavy].“

“Stretnutie” má premiéru 28. novembra o 20:30. KST a bude dostupný s anglickými titulkami na Viki.

Medzitým si pozrite hlavnú rolu drámy tu !

zdroj ( 1 )