Park Hae Jin, Apink a ďalší vyhrali v roku 2018 Korea Hallyu Awards

 Park Hae Jin, Apink a ďalší vyhrali v roku 2018 Korea Hallyu Awards

Udeľovanie cien Korea Hallyu Awards 2018 sa konalo 7. decembra v Soule na Národnom zhromaždení Južnej Kórey.

Slávnostný ceremoniál každý rok oceňuje ľudí, ktorí vykonali pozoruhodnú prácu a prispeli k oblastiam vrátane kultúry Hallyu (kórejskej vlny), priemyslu a ďalších. Hostiteľom je Ahn Min Suk, predseda výboru pre kultúru a cestovný ruch Národného zhromaždenia, a organizuje ho korporácia Korea Wave Culture Industry Forum.

Tohtoročná ceremónia udelila celkovo 30 ocenení v šiestich kategóriách Populárna kultúra, Tradičná kultúra, Kultúrny turizmus, Kultúrny priemysel, Medzinárodná výmena a Špeciálne ocenenia.V kategórii Populárna kultúra boli medzi ocenenými aj herec Park Hae Jin , dievčenská skupina Apink, speváčka Punč , skladateľ Im Joon Hee, muzikál „Finding Mr. Destiny“, Yoon Ha Rim (zakladateľ Hwa&Dam Pictures, ktorý vyprodukoval diela ako dráma „Mr. Sunshine“) a Jang Kyung Ik a Park Jae Joo (lídri New Studio a Soo Jack Films, ktoré produkovalo film „Veľká bitka“).

Špeciálne ocenenia za zásluhy získali herečka Kim Soo Mi , herec Jang Ki Yong , speváčka Jo Jung Min a ďalší.

Apink zdieľal svoje fotografie s cenou a poďakoval svojim fanúšikom PANDA na Twitteri. Povedali: „Slávnostné udeľovanie cien Korea Hallyu Awards 2018, v jeho ôsmom ročníku! Apink, ktorý zvíťazil v kategórii spevák populárnej kultúry. Toto hodnotné ocenenie sme mohli získať vďaka láske vás všetkých PANDOV. Naozaj milujeme naše PANDY! Zostaňte spolu s Apinkom aj do konca roka.“

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )