Park Ji Hoon otvára sólovú fanúšikovskú kaviareň a žiada nápady na názov fanklubu

 Park Ji Hoon otvára sólovú fanúšikovskú kaviareň a žiada nápady na názov fanklubu

Park Ji Hoon hľadá meno pre svojich fanúšikov ako sólový umelec!

Chcem jednu Zmluvy spoločnosti Swing Entertainment sa skončili 31. decembra. Zatiaľ čo projektová skupina bude stále aktívna spolu v januári, pričom ich posledný koncert sa uskutoční koncom mesiaca a ich plánovaná účasť na odovzdávaní cien, 1. januára bolo zdieľaných veľa správ o budúce plány mnohých členov.

Agentúra Maroo Entertainment Park Ji Hoon oficiálne spustila svoju samostatnú fanúšikovskú kaviareň 1. januára.Agentúra tiež napísala: „Organizujeme súťaž o určenie oficiálneho názvu fanklubu Park Ji Hoon, aby sme prežili šťastný rok 2019 spolu s fanúšikmi, ktorí musia čakať na ďalší skok Park Ji Hoon vpred. Žiadame vás, aby ste nám poslali veľa zmysluplných a vtipných nápadov.“ Park Ji Hoon si vyberie meno sám z krátkeho zoznamu nominovaných. Nápady budú prijímať do 10. januára na jeho fanúšikovskej kaviarni.

1. januára bolo tiež potvrdené, že sa na to pripravuje líder Wanna One Yoon Ji Sung mať sólový debut vo februári predtým, ako nastúpi na povinnú vojenskú službu. Zatiaľ čo správy uviedli, že Ha Sung Woon je príprava na sólový debut jeho agentúra tiež uviedla, že ešte nie je o ničom rozhodnuté a on bude najskôr odpočívať. Správa z 1. januára tvrdí, že Lai Guan Lin plánuje pokračovať v pôsobení v Číne a tiež sa propagovať ako člen skupiny s spoločníkom z aplikácie Cube Yoo Seon Ho, ale jeho agentúra neodpovedala, aby túto správu potvrdila ani nepoprela.

Posledný koncert Wanna One sa bude konať od 24. do 27. januára v Gocheok Sky Dome, kde debutovali show-conom v auguste 2017.

zdroj ( 1 ) ( dva )