Park Min Young a Go Kyung Pyo sú ako blažený novomanželský pár v „Láske v zmluve“

 Park Min Young a Go Kyung Pyo sú ako blažený novomanželský pár v „Láske v zmluve“

Romantika medzi Park Min Young a Choď Kyung Pyo je v plnom kvete na tvN“ Láska v zmluve “!

„Láska v zmluve“ je romantická komédia o službe, ktorá slobodným ľuďom, ktorí potrebujú partnerov, poskytuje falošné manželky na spoločenské stretnutia, ako sú školské stretnutia a večere pre manželské páry.

Park Min Young hrá profesionálnu falošnú manželku Choi Sang Eun, ktorá sa ocitne prichytená medzi dlhoročným klientom Jung Ji Ho (Go Kyung Pyo) – s ktorým má dlhodobú exkluzívnu zmluvu na pondelky, stredy a piatky – a nováčikom Kang Hae. Jin ( Kim Jae Young ), áčkový idol, z ktorého sa stal herec, ktorý s ňou chce podpísať zmluvu na utorky, štvrtky a štvrtky.Spoilery

V predchádzajúcej epizóde drámy mal Jung Ji Ho vážny rozhovor s Yoo Mi Ho ( Jin Kyung ) po tom, čo zistila, že je biologickou matkou Choi Sang Eun. Jung Ji Ho požiadala Yoo Mi Ho, aby osobne prezradila pravdu samotnej Choi Sang Eun a ospravedlnila sa za svoje previnenia, ale Yoo Mi Ho odmietla s tým, že neznesie, že by svojej dcére dala ďalšie emocionálne rany.

Medzitým sa Jung Ji Ho a Choi Sang Eun po skončení zmluvy naďalej zbližovali ako skutočný pár.

Na čerstvo zverejnených snímkach z ďalšej epizódy drámy nemôže zaľúbený pár skryť svoju lásku, keď sa na seba zbožne pozerajú. Najlepšie na tom je, že ich vzťah presahuje len vášnivú romantiku: pohľad v ich očiach a uvoľnená, upokojujúca atmosféra, keď Choi Sang Eun berie do rúk krk Jung Ji Ho, odhaľujú, ako hlboko si navzájom dôverujú.

Ak chcete zistiť, či sa Jung Ji Ho a Choi Sang Eun podarí hodiť minulosť za hlavu a úspešne začať skutočné manželstvo, nalaďte si záverečné epizódy “Love in Contract” 9. a 10. novembra o 22:30. KST!

Medzitým si prečítajte všetky predchádzajúce epizódy drámy s titulkami nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )