Park Min Young a Kim Jae Wook majú nepríjemné prvé stretnutie v „jej súkromnom živote“

 Park Min Young a Kim Jae Wook majú nepríjemné prvé stretnutie v „jej súkromnom živote“

Park Min Young a Kim Jae Wook budú proti sebe dražiť na aukcii umenia v pripravovanej dráme „Jej súkromný život“.

„Jej súkromný život“ od tvN je romantická komédia, v ktorej hrá Park Min Young ako Sung Duk Mi, profesionálna kurátorka v umeleckej galérii, ktorá je tiež tajne idol fangirl. Kim Jae Wook si zahrá svojho strohého šéfa Ryana Golda.

26. marca televízia tvN odhalila fotografie prvého stretnutia Sung Duk Mi a Ryana Golda. Zapoja sa do boja o vyššiu ponuku za umelecké dielo. Ryan Gold nonšalantne drží „56“, zatiaľ čo Sung Duk Mi zviera „49“ v rukách a vyzerá neuveriteľne znepokojene.Ukáže sa, že Sung Duk Mi sa snaží získať umelecké dielo, aby ho darovala svojmu obľúbenému idolu, ale Ryan Gold sa nečakane objaví a zničí jej plány. Ich nepríjemné prvé stretnutie a úplne kontrastné výrazy tváre vzbudzujú očakávanie ich chémie v neskorších scénach. Bude tiež zaujímavé zistiť, komu sa umelecké dielo nakoniec dostane do rúk.

Produkčný štáb drámy uviedol: „Spôsob, akým sa Park Min Young a Kim Jae Wook po svojom nezvyčajnom prvom stretnutí neustále do seba zapájajú, rozosmeje divákov a zároveň ich srdce rozbúši. Prosím, tešte sa na to.”

„Jej súkromný život“ sa bude vysielať 10. apríla o 21:30. KST cez tvN ako pokračovanie „Dotkni sa svojho srdca“.

Pozrite si najnovšiu epizódu „Touch Your Heart“ s anglickými titulkami, kým čakáte na premiéru drámy!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )