Park Myung Soo blahoželá Kwanghee po prepustení z armády

 Park Myung Soo blahoželá Kwanghee po prepustení z armády

Park Myung Soo prejavil podporu svojmu bývalému kolegovi“ Nekonečná výzva “člen obsadenia Kwanghee alebo ZE:A.

Vo vysielaní relácie KBS CoolFM „Park Myung Soo’s Radio Show“ 7. decembra komik hovoril o Kwanghee, ktorá bola vybitý skôr v ten deň. Títo dvaja sa zblížili počas „Infinite Challenge“ a boli známi svojou zábavnou chémiou.

Park Myung Soo vtipkoval: „Hovoril som s ním. Povedal, že som prvý, komu volal, ale neviem. Veľa klame.' Pokračoval: „Kwangheeho čas v armáde bol pre neho pravdepodobne veľmi ťažký. Pripadá mi to ako včera, keď sme sa rozišli. Čas plynie veľmi rýchlo.'Spomenul, že Kwanghee žartom spomenul, že ho nenavštívil, keď bol v armáde. Park Myung Soo dodal: „Kwanghee je mladšia ako ja. Ale keď išiel do armády, povedal, že ich nepotrebuje a rozdal svoje topánky a oblečenie. Nie je to kvôli tomu, čo som dostal, ale je to dobrý priateľ, ktorý ma vždy sledoval a hovoril: ‚Si môj hyung , si môj hyung .“ Povedal som mu, aby sa niekedy prišiel spolu najesť.'

Park Myung Soo na záver povedal: „Gratulujem vám k prepusteniu a myslím si, že vďaka Kwanghee bude veľa smiechu.“

Kwanghee narukoval do armády vlani v marci a úspešne ukončil 21 mesiacov povinnej vojenskej služby. Keď bol prepustený, povedal: „Ľudia, ktorých chcem najviac vidieť, sú členovia ‚Infinite Challenge‘. Aj keď bol [záver predstavenia] smutný, je to v poriadku, pretože zostanem v kontakte s produkčným režisérom a členmi.”

zdroj ( 1 )

Najlepší fotografický kredit: Xportsnews