Park Na Rae je úplne uchvátený Jung Hae v „Žijem sám“

 Park Na Rae je úplne uchvátený Jung Hae v „Žijem sám“

Vo vysielaní MBC 30. novembra Bývam sám Park Na Rae pridal sa herec Jung Hae In v nahrávacom štúdiu narozprávať dokument.

Pred prvým stretnutím bol Park Na Rae plný nervov a nenápadne pokukoval po Jung Hae In, ktorý už bol v štúdiu a nahrával svoj príbeh. Park Na Rae pokračoval v sledovaní Jung Hae Ina a komentoval, aký úžasný je tón jeho hlasu.

Pri prvom stretnutí Jung Hae In pozdravil Park Na Rae, pričom spomenul ich predchádzajúce stretnutie na slávnostnom odovzdávaní cien. Park Na Rae vtipkoval: „Samozrejme, že si pamätám. Pozval som ťa do Na Rae Baru a ty si ma odmietol.'Keď sa Park Na Rae rozprávala o Jung Hae In v štúdiu s obsadením „I Live Alone“, zakopla o jej slová, a keď Han Hye Jin spomenula koktanie, povedala: „Je to preto, že si pamätám [ako som sa cítila pri stretnutí Jung Hae In].“

Keď nastal čas nahrať spoločnú časť, Park Na Rae požiadala Jung Hae In, aby jej pomohol dať slúchadlo do uší, na čo herci z „I Live Alone“ zvolali, že v žiadnom prípade by nevedela, ako to urobiť sama. .

Keď obaja dokončili nahrávanie dokumentu, Jung Hae In povedal Park Na Rae, že sa plánuje odsťahovať a začať žiť sám, na čo Park Na Rae vyjadrila svoje odhodlanie dostať herca do „I Live Alone“.

Park Na Rae sa potom spýtal Jung Hae In na jeho život v zoznamke a jeho ideálny typ. Herec povedal, že je v poslednej dobe príliš zaneprázdnený. Povedal, že jeho ideálny typ je niekto s milým úsmevom, na ktorý sa Park Na Rae okamžite nasmiala Jung Hae In.

Pozrite si minulotýždňovú epizódu „Žijem sám“:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )