Park Sun Ho Falls pre rozkošnú pascu Kim So Hye vo filme „Najlepšie kura“

 Park Sun Ho Falls pre rozkošnú pascu Kim So Hye vo filme „Najlepšie kura“

V dráme Dramax a MBN od stredy do štvrtka „ Najlepšie kura Očakáva sa, že Kim So Hye začne spoločnú operáciu s gangom uličky s cieľom dosiahnuť pád Park Sun Ho kuracia reštaurácia.

V epizóde z minulého týždňa sa Park Choi Go (hrá Park Sun Ho) podarilo najať Andrewa Kanga (hrá Joo Woo Jae ), ktorý bol kedysi šéfkuchárom reštaurácie s hodnotením Michelin s neúmyselnou pomocou Seo Bo Ah (hrá Kim So Hye). Diváci sú zvedaví, či kuracia reštaurácia konečne dokáže prekonať krízu nulových zákazníkov.

Aj tento týždeň však čaká na kuraciu reštauráciu Park Choi Go veľkolepý incident. Na odhalených snímkach z vysielania zo 17. januára je zobrazená Seo Bo Ah so svojimi priateľmi Hwang Min Ah (hrá ju Syn Min Ji ), Oh Young Ho (hrá Jun Sung Hwan | ) a Kim Gyu Man (hrá Yoo Myun Chi) s Park Choi Go na párty na streche. Diváci sú zvedaví najmä na to, prečo sa Park Choi Go drží stoličky a chytá sa za hruď.

Aj keď sa stretnutie Park Choi Go so Seo Bo Ah a jej priateľmi javí ako uvítacia párty pre Park Choi Go, v skutočnosti ide o špeciálny plán na zatvorenie reštaurácie s kuracím mäsom. Navyše, vďaka tomuto incidentu sa Seo Bo Ahovi podarí dozvedieť sa o tajnom príbehu Park Choi Go, vďaka čomu budú diváci zvedaví, aké by mohlo byť jeho tajomstvo.

Diváci sú obzvlášť nadšení, keď uvidia, ako sa bude vzťah týchto dvoch ľudí vyvíjať, a zistia, či Park Choi Go dokáže uniknúť z rozkošnej pasce Seo Bo Ah v nadchádzajúcej epizóde.

Pozrite si najnovšiu epizódu „Najlepšie kura“ nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )