Pieseň Ha Yoon je najlepším priateľom Park Min Younga s dvoma tvárami v „Marry My Husband“

 Pieseň Ha Yoon je najlepším priateľom Park Min Younga s dvoma tvárami v „Marry My Husband“

Nadchádzajúca dráma tvN „Marry My Husband“ zdieľa zábery Park Min Young a Pieseň Ha Yoon !

Na základe populárneho webového románu s rovnakým názvom, „Marry My Husband“ rozpráva príbeh o pomste smrteľne chorej Kang Ji Won (Park Min Young), ktorá je svedkom svojej najlepšej kamarátky Jung Soo Min (Song Ha Yoon) a jej manžela Parka. Min Hwan ( Lee Yi Kyung ) mať pomer – a potom je zavraždená jej manželom.

Keď sa Kang Ji Won prenesie o 10 rokov späť do minulosti a dostane druhú šancu na život, spoločne so svojím šéfom Yoo Ji Hyeokom ( A vo Woo ).

Vo svojom prvom cykle života bola Kang Ji Won dobrým človekom, ktorý bol vychovaný s veľkou láskou. Avšak kvôli neustálemu gaslightingu od jej priateľa Jung Soo Min sa premenila na dôverčivú rohožku. Stala sa pretláčačkou, ktorá ticho znášala a tolerovala neférové ​​požiadavky sebeckých jedincov. Aj keď jej priateľ ukradol jej nápad na projekt a keď čelila tvrdej kritike od svojho šéfa, Kang Ji Won nedokázala zo seba vydať ani slovo a všetko vydržala. Po tom, čo Kang Ji Won žila svoj život v tichosti a všetko znášala, dostala rakovinu a jej manžel ju podviedol s jej priateľom Jung Soo Min.

Na druhej strane Jung Soo Min, ktorý sa správal ako vrúcny a milujúci priateľ, mal zvrátenú túžbu ukradnúť všetko, čo patrilo Kang Ji Wonovi. V dôsledku toho sa uistila, že Kang Ji Won nezostali žiadni priatelia okrem seba, monopolizovala si pozornosť ostatných a pripisovala si zásluhy za úsilie Kang Ji Won v práci a dokonca sa jej podarilo ukradnúť manžela Kang Ji Won, Park Min Hwan.

Keď ich kedysi závideniahodné priateľstvo dospeje k tragickému koncu, Kang Ji Won dostane druhú šancu na život. Kang Ji Won, ktorá sa vo svojom prvom živote stretla s nešťastným koncom v dôsledku toho, že bola bezradná a dôverčivá, je odhodlaná neopakovať svoje chyby. Namiesto toho sa úplne prebudí a stane sa pánom svojho života, pripravená pomstiť sa Jung Soo Min.

“Vezmi si môjho manžela” bude mať premiéru 1. januára o 20:50. KST.

Kým budete čakať, sledujte Park Min Young v „ Láska v zmluve “ s titulkami na Viki nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )