Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum sa opäť stretli s rozporuplnými emóciami v „Stretnutí“

 Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum sa opäť stretli s rozporuplnými emóciami v „Stretnutí“

Nové fotografie z Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum boli prepustení!

5. decembra televízia tvN Stretnutie ” umožnil divákom nahliadnuť do Cha Soo Hyun (hrá Song Hye Kyo) a Kim Jin Hyuk (hrá Park Bo Gum) v nadchádzajúcej epizóde.

Na najnovších snímkach Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyuk stoja oproti sebe s kontrastnými výrazmi tváre. Zdá sa, že je zaskočená, keď sa na ňu vrúcne pozerá, akoby ju chcel utešiť. Za Kim Jin Hyuk je možné vidieť aj oceán, čo vyvoláva otázky, prečo sa títo dvaja vodcovia po svojom škandále stretli pri mori.

Spojler

Minulý týždeň sa Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyuk zhodou okolností stretli na Kube a strávili spolu deň ako zo sna. Potom sa opäť stretli v Kórei ako generálny riaditeľ hotela Donghwa a nový zamestnanec. Po ich nečakanom opätovnom stretnutí rozochveli srdcia divákov tým, že sa o svojom dni rozprávali ako priatelia a usmievali sa jeden na druhého. Na konci druhej epizódy kolovala fotografia, na ktorej spolu jedia ramen na odpočívadle, spolu so správami o klebetách o randení.

Zdroj z drámy povedal: „V dráme budú Soo Hyun a Jin Hyuk ponorení do svojich rozdielnych vzájomných emócií po správach o škandále. Prosím, tešte sa na tretiu epizódu ‚Stretnutia‘, aby ste videli, ako Soo Hyun a Jin Hyuk budú čeliť nepríjemnej situácii, ako sa navzájom utešia po opätovnom zjednotení a ako budú mať jeden pre druhého krásne myšlienky.“

„Stretnutie“ sa vysiela v stredu a vo štvrtok o 21:30. KST. Zatiaľ si pozrite najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )