Pieseň Ji Hyo, Jun So Min a ďalšie príbehy o ich láske k životu na „Running Man“

  Pieseň Ji Hyo, Jun So Min a ďalšie príbehy o ich láske k životu na „Running Man“

V najnovšej epizóde relácie SBS „ Bežiaci muž ,“ členovia obsadenia a hostia prezradili svoje milostné životy!

Počas epizódy varietnej šou 30. decembra sa herci a hostia zúčastnili diskusnej bitky, kde si vymenili príbehy o nezabudnuteľných vianočných dátumoch, aby získali tip na misiu.

Jun So Min išla prvá a rozprávala o čase, keď išla so svojím priateľom do zábavného parku, keď mala 24 rokov (podľa kórejského počítania). Keďže boli v tom čase študenti a nemali veľa peňazí, Jun So Min povedala, že jej priateľ počas rande neustále zmizol, aby skontroloval, koľko peňazí má.Yoo Jae Suk sympatizoval s jej príbehom a potom sa spýtal, čo sa stalo neskôr v ich vzťahu. Jun So Min všetkých rozosmiala, keď prezradila, že ona a jej priateľ sa nakoniec rozišli kvôli jej pitiu.

Pieseň Ji Hyo , ktorá nikdy predtým nehovorila o svojom milostnom živote v „Running Man“, rozprávala príbeh o priateľovi, s ktorým kedysi trávila prázdniny. Povedala: 'Bolo to vtedy, keď som propagovala [ako herečku], a keďže sme nemohli ísť na rande na verejnosti, rozhodli sme sa stráviť Vianoce doma.'

Pokračovala: „Stretli sme sa a ja som zaspala. Môj priateľ ma potom zobudil a odviedol do vedľajšej izby, ktorá bola úplne plná balónov. Všetko to naplánoval vopred a kúpil balóny a sviečky [aby ma prekvapil].“

'Bola som naozaj dojatá,' pokračovala. 'Pili sme víno a chodili sme spolu a potom bolo ráno.'

Počas počúvania jej príbehu sa členovia „Running Man“ prerušili a sťažovali sa, že príbeh náhle preskočil na ďalšie ráno bez toho, aby zahŕňal to, čo sa stalo medzitým. Song Ji Hyo sa zľakla a zasmiala sa, ale aj tak pokračovala v dokončení svojho príbehu.

„Niečo ma stále šteklilo na tvári,“ pokračovala. „Myslela som si, že sa môj priateľ dotýkal mojej tváre, keď som spal. Ale keď som otvoril oči, videl som, že balóny sa vyfúkli a padali dole, takže všetky šnúrky ležali na mojej tvári.“

Park Ha Na spomínala, že kedysi chodila do tej istej posilňovne ako Sung Hoon a prezradila, že hoci je Sung Hoon zvyčajne rezervovaný, pokiaľ ide o ženy, všimla si, že je obzvlášť priateľský k ženskej celebrite, ktorá chodí do ich telocvične.

Sung Hoon sa ponáhľal k Park Ha Na a požiadal ju, aby mu pošepkala do ucha meno celebrity. Potom poprel, že by sa o záhadnú celebritu zaujímal, a vysvetlil, že dôvod, prečo ju niekedy odviezol domov, bol ten, že obaja mierili rovnakým smerom. Park Ha Na však všetkým povedala, že v tom čase skutočne bývala v rovnakej štvrti ako Sung Hoon a nikdy jej neponúkol odvoz domov.

Sung Hoon sa spýtal: 'Nemal si v tom čase priateľa?' Park Ha Na potom všetkých prekvapil odpoveďou: „Mám a priateľ práve teraz.'

Hoci herečka bola verejne zoznamovať jej priateľ, ktorý nie je známy od júla, Lee Kwang Soo , ktorý bol jej partnerom v epizóde, bol touto správou šokovaný a povedal, že nič netušil.

Pozrite si celú epizódu „Running Man“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )