Piesne, ktoré sa vždy objavia v kórejských hitparádach počas jarnej sezóny

 Piesne, ktoré sa vždy objavia v kórejských hitparádach počas jarnej sezóny

Existuje niekoľko skladieb, ktoré sa vždy objavia s blížiacou sa jarnou sezónou, najmä v rádiách a v uliciach Soulu. Pri týchto piesňach sa naše srdcia rozochvejú a naše telá sa hýbu, keď sa vzrušene tešíme na rozkvitnuté kvety.

Tu je niekoľko skladieb, ktoré si musíte vypočuť jarnou klasikou:

Busker Busker's „Cherry Blossom Ending“'Ako fúka jarný vietor, rozlietané lupienky čerešňových kvetov sa rozprestierajú na tejto ulici, keď spolu kráčame.'

V marci 2012 Busker Busker zaujal všetkých poslucháčov svojou prvou titulnou piesňou albumu „Cherry Blossom Ending“.

Pieseň zložil a napísal vokál Buskera Buskera Jang Bum Joon, ktorý momentálne propaguje sólo.

IU & HIGH4 „Nie je jar, láska alebo čerešňové kvety“

„Not Spring, Love, or Cherry Blossoms“ je ďalšia legendárna jarná pieseň, ktorú v tom čase naspievala IU a jej skupina nováčikov HIGH4.

Po vydaní v roku 2014 sa pesnička aj naďalej dostáva na vrchol rebríčkov každú jar.

Roy Kim „Jar jar jar“

„Spring Spring Spring“ je debutová skladba Roya Kima, ktorú vydal po víťazstve v skladbe „Superstar K4“ od Mnet v roku 2012. Jemná melódia v skladbe „Spring Spring Spring“ z nej robí hit každej jari.

10 cm je 'Čo je jar?'

V roku 2016 podnikli 10cm protiútok na milostné piesne, ktoré sa sypú každú jar.

Pieseň vytvorená pre slobodných ľudí, text uvádza: „Okvetné lístky nakoniec padnú, dúfam, že padnete aj vy všetci. Dúfam, že sa všetci rozídete.' Jedinečný a osviežujúco nový text piesne sa stal horúcou témou medzi poslucháčmi.

K.Will 'Láska kvitne'

K.Will ako spevák, ktorému sa verí, že vždy príde s dobrou hudbou, nemôže byť vynechaný zo zoznamu, ktorý obsahuje slávne jarné piesne.

Povznášajúca pieseň „Love Blossom“ v spojení so sladkým hlasom K. Willa pôsobí, ako keby sa pred vašimi očami odohrávala jar.

„Jarný deň“ BTS

Keď sa zima prelína s jarom, „Spring Day“ od BTS je dokonalá pieseň, vďaka ktorej srdce túži po ľuďoch, ktorých milujeme a ktorí nám chýbajú, keď vstupujeme do novej sezóny.

So svojím estetickým hudobným videom a sladkým vokálom je „Spring Day“ ďalšou skladbou, ktorú si pripomíname s príchodom krásnej jarnej sezóny.

Na akú pesničku si spomenieš, keď sa blíži jar?

zdroj ( 1 )