Popularita „Swing Kids“ podnecuje záujem o históriu a fotografie skutočného väzenského tábora z 50. rokov 20. storočia

 Popularita „Swing Kids“ podnecuje záujem o históriu a fotografie zo skutočného väzenského tábora z 50. rokov 20. storočia

„Swing Kids“ sa teší veľkej obľube verejnosti! Po získaní priaznivých recenzií sa verejnosť začala zaujímať o mestský zajatecký tábor Geoje z 50. rokov, v ktorom sa film odohráva. Ľudia sú nielen zvedaví na presnosť filmu, ale tiež ho porovnávajú s historickými fotografiami zo skutočného života.

„Swing Kids“ je film o skupine vášnivých tanečníkov v mestskom väzenskom tábore Geoje v roku 1951, ktorí sa spojili a vytvorili chaotickú tanečnú skupinu s názvom Swing Kids. S rastúcou popularitou „Swing Kids“ si fotografie vojnového korešpondenta Wernera Bischofa z mestského väzenského tábora Geoje získavajú pozornosť ľudí online.Diváci boli prekvapení, keď zistili, že fotografia maskovaných vojnových zajatcov tancujúcich so sochou slobody v pozadí a scénou z filmu sa dokonale prekrýva. Nielenže sa netizens pokúsili uhádnuť, čo sa stalo v skutočnom živote analýzou fotografií, ale vyjadrili aj zvedavosť, či udalosti, ktoré sa odohrali v „Swing Kids“, boli skutočné alebo nie.

Okrem toho film presne zobrazuje detaily vrátane kasární, spoločných priestorov, ostnatého drôtu a živobytia vojnových zajatcov. To vyvolalo online reakcie, v ktorých ľudia zdieľali informácie, ktoré vedeli o ére.

Film „Swing Kids“ uchvátil publikum živosťou a realistickým zobrazením mestského väzenského tábora Geoje, ktoré bolo získané dôkladným overovaním, výskumom a konzultáciami s odborníkmi. Film sa stal ešte významnejším, pretože znovu vzbudil záujem o mestský zajatecký tábor Geoje používaný v kórejskej vojne, ktorý v minulosti nebol taký známy. Film tiež vyvolal záujem odhalením, že fotografia Wernera Bischofa, na ktorej tancujú vojnoví zajatci s maskami, bola jedným zo začiatkov filmu „Swing Kids“.

Diváci, ktorí film videli, sa podelili o svoje poznatky z tejto éry spolu s komentármi, ako napríklad: „Jediná fotografia od Wernera Bischofa, z ktorej vznikol film „Swing Kids“, „Ak máte základné znalosti pred pozeraním filmu „Swing Kids“, bude ľahké nadviazať spojenie s filmom,“ „Vyšiel 'Swing Kids'. V pozadí je mestský zajatecký tábor Geoje počas kórejskej vojny. Urobili situáciu prístupnejšou.'

Koncoročný film „Swing Kids“ vyvolal záujem ľudí všetkých generácií, pretože získal pozitívne ohlasy a stal sa horúcou témou pre poskytnutie špeciálneho príbehu s použitím väzenského tábora mesta Geoje ako pozadia. Vďaka svojmu jedinečnému a kreatívnemu rozprávaniu príbehu, príbuznému obsahu a sviežej synergii od mladých hercov dostáva „Swing Kids“ výbušnú odozvu od rôznorodého publika.

zdroj ( 1 ) ( dva )