Potvrdilo sa, že „Running Man“ dostáva vietnamskú verziu

 Potvrdilo sa, že „Running Man“ dostáva vietnamskú verziu

Populárny odrodový program SBS' Bežiaci muž “ dostane vietnamskú verziu!

Vietnamská verzia „Running Man“ sa začne natáčať vo Vietname koncom januára. Vysielanie relácie je naplánované na HTV7, vietnamský pozemný televízny kanál s najvyššou sledovanosťou, od 6. apríla a relácia sa bude vysielať každú sobotu o 19:30. IKT.

Hviezdne obsadenie tvoria populárny herec Tran Thanh, ktorý je manželom vietnamskej top hviezdy a vietnamsko-kórejskej speváčky Hari Won, herec a spevák Ngo Kien Huy, herečka Ninh Duong Lan Ngoc, herec a spevák Jun Pham, komik BB Tran, herec a spevák Truong The Vinh a herec Lien Binh Phat. Castingové novinky si získali veľkú pozornosť verejnosti, pretože tieto top celebrity boli všetky uznávané ako jedny z najpopulárnejších hviezd vo svojich oblastiach.Nedávno Vietnam veľmi privítal SBS za to, že je jediným pozemným televíznym kanálom, ktorý vysielal finále šampionátu AFF počas hlavného vysielacieho času, a SBS oficiálne požiadala hlavného trénera Park Hang Sea, ktorý prispel k nedávnym úspechom Vietnamu vo futbale, aby urobil oficiálne vystúpiť ako špeciálny hosť. Je pravdepodobné, že túto požiadavku splní po Ázijskom pohári AFC 2019.

S využitím skúseností s produkciou z čínskej verzie „Running Man“, ktorá už zaznamenala vysokú sledovanosť, ako príklad, vietnamská verzia „Running Man“ sa snaží vytvoriť prispôsobený, vysokokvalitný program, ktorý bude spolupracovať s pôvodný kórejský produkčný personál „Running Man“ spôsobom, ktorý prináša to najlepšie z každej produkcie.

Choi So Hyung PD z SBS, ktorý je zodpovedný za réžiu, povedal: „Vietnamskí diváci si skutočne užívajú kórejské rozmanité programy. Dúfame, že si ich chytíme za srdce vytvorením očarujúceho ‚Bežiaceho muža‘, ktorý spĺňa tieto očakávania.“ Choi So Hyun PD je veterán PD, ktorý nielen režíroval kórejský „Running Man“, ale podieľal sa aj na koprodukcii čínskej verzie „Running Man“.

Zástupca vietnamskej koprodukčnej spoločnosti Lime Entertainment Yoon Sang Seob povedal: „Už predtým sme spolupracovali so SBS na vytvorení varietného programu ‘Oh! My Baby‘ úspech, budovanie miestneho know-how v procese. S kórejským produkčným personálom urobíme všetko pre to, aby bol aj ‚Running Man‘ úspešný.“

Na produkcii „Running Man“ sa ako sponzori zúčastnia popredné kórejské spoločnosti, ktoré vstúpili na vietnamský trh. Príbuzní predstavitelia očakávajú, že dosiahnu úspech prirodzeným predstavením produktov a značky svojej spoločnosti prostredníctvom lokalizovaného obsahu Hallyu.

Pozrite si najnovšiu epizódu pôvodného „Running Man“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )