Pozrieť: Jin Goo a Seo Eun Soo sú tvrdohlaví právnici vo videu s názvom „Legal High“

 Pozrieť: Jin Goo a Seo Eun Soo sú tvrdohlaví právnici vo videu s názvom „Legal High“

Právna vysoká “ zverejnila nové hlavné video, ktoré ukazuje ukážku pripravovanej drámy!

Nadchádzajúca dráma JTBC „Legal High“ od piatka do soboty je o dvoch extrémne odlišných právnikoch: arogantnom, úspešnom právnikovi Go Tae Rimovi, ktorý je zameraný na peniaze. Jin Goo ) a vášnivý, spravodlivý a odhodlaný právnik Seo Jae In (hrá ho Toto je Eun Soo ).

Video začína predvádzaním drasticky odlišných pováh týchto dvoch postáv. Go Tae Rim, o ktorom je známe, že má 100-percentnú úspešnosť, poznamenáva, že súd nie je nič iné ako miesto, kde ľudia, ktorí si všetci veria, že sú tí spravodliví, bojujú o to, kto má pravdu. Verí, že spravodlivosť sa dá kúpiť za peniaze, a preto hovorí: „Len mi prines peniaze a urobím ťa nevinným!“

Ukázalo sa však, že Seo Jae In verí opaku a hovorí: „Nie je svet zákona mŕtvy, ak spravodlivosť nezvíťazí? Ako začínajúcej právničky však jej výsledky nie sú také skvelé ako jej vášeň pre spravodlivosť. Potom, čo prehrala prípad, mala na starosti „incident vraždy na čiastočný úväzok“, ide do Go Tae Rim, aby jej pomohla s prípadom odvolania. Go Tae Rim však súhlasí s prevzatím prípadu len za poplatok päť miliárd wonov (približne 4,5 milióna dolárov).

Nakoniec, po prosbe o pomoc, sa rozhodne ponúknuť Go Tae Rim platbu vo forme splátkovej zmluvy pozostávajúcej z 18 rokov jej právnického života. Administrátor a komorník Go Tae Rima Goo Sae Joong (hrá ho Lee Soon Jae ), ktorý má pôsobivé pozadie s rôznymi skúsenosťami z celého sveta, presvedčí Go Tae Rima, aby sa ujal Seo Jae In slovami: „Musí to byť právnik Seo Jae In.“ Títo dvaja sa počas videa naďalej hádajú, pričom Seo Jae In dokonca nadával Go Tae Rimovi slovami: „Si zlý, peňažná pijavica a diablov agent.“

Okrem toho sa zhromaždila zvláštna skupina právnikov, aby vytvorili právnickú firmu B&G s cieľom zlikvidovať Go Tae Rim bez ohľadu na to, čo. Medzi členov patrí úspešný právnik Kang Ki Suk (hrá ho Yoon Park ), ktorý bol kedysi žiakom Go Tae Rima, ale teraz je jeho konkurentom. Vo videu hovorí: „Nebolo by prekonanie nášho učiteľa spôsobom oplatenia našej vďaky? Človek musí poraziť najlepších, aby sa stal najlepším.' Ďalším členom firmy je Min Joo Kyung (hrá Chae Jung An ), ktorá je šikovnou právničkou, ktorá svojim obžalovaným hovorí, čo chce, a vie, ako urobiť kopu, keď hovorí: „V minulosti som sa trochu hrávala.“ Nakoniec starší právnik Yoon Sang Goo (hrá ho Jung Sang Hoon ) je členom, ktorý je ochotný nasadiť svoj život.

“Legal High” bude mať premiéru 8. februára o 23:00. Dráma bude dostupná na Viki s anglickými titulkami. Pozrite si celé hlavné video nižšie!

Zdroj ( 1 )