Pozrite si: BTS podniká zábavný výlet po Memory Lane pri prehliadke svojej výstavy vo videu

 Pozrite si: BTS podniká zábavný výlet po Memory Lane pri prehliadke svojej výstavy vo videu

BTS zdieľali video, na ktorom sú na turné po svojej nedávnej výstave, ktoré odhaľuje ich zábavné reakcie na ich spomienky a zároveň umožňuje fanúšikom, ktorí sa nemohli zúčastniť, pozrieť si úžasné pamiatky!

Výstava BTS 2018 „Oh, Neul“ sa konala od 25. augusta do 28. októbra v Soule a pokrývala štyri poschodia Ara Art Center so spomienkami na históriu skupiny.

6. februára BTS odhalila video, na ktorom členovia sami prechádzajú výstavou a užívajú si šancu znovu prežiť mnohé zo svojich skvelých momentov.RM pri vstupe na výstavu poznamenal, že ako človek, ktorý chodí na výstavy pravidelne, si myslel, že to začalo dobre. Texty BTS na stene inšpirovali Jimina k spevu a tancu a členovia si zaspomínali na svoju históriu, keď fotili steny. V sa zasmial aj na fotke oveľa mladšieho Jungkooka a Jimin odfotil V, ako s ňou pózuje.

Jimin zakričal, keď narazil na J-Hopea, ktorý na obrazovke sledoval staré videá. 'Prečo je to tu?' povedal so smiechom, keď sledoval staré video, na ktorom je na pláži. „V tom je môj malý brat! To bol novoročný denník.'

Keď RM prijal všetko, čo treba vidieť, podelil sa o svoju múdrosť, že výstavy treba oceňovať pomaly a vlastným tempom. Jimin sa tiež dostal do vane v rámci zopakovania ich setu „Run“ MV, keď RM žartoval, že by nemal, pretože je to v rozpore s pravidlami.

Jungkook bol tiež nadšený, keď videl jeho obraz na výstave. Vytvoril nové umelecké dielo po tom, čo bol obraz, ktorý vytvoril o Suge pre svoj krátky film „Begin“, spálený v rámci natáčania videa. 'Toto je môj obraz, prosím, veľmi sa mi páči,' odkázal fanúšikom prostredníctvom videa.

Chlapci boli tiež ohromení svojimi starými tanečnými cvičeniami a potom šťastne tancovali na „MIC Drop“ v špeciálnej miestnosti, ktorá bola navrhnutá ako ich set hudobných videí. Členovia sa tiež bavili skúmaním ďalších rekreácií scén zo svojich predchádzajúcich videí.

V ďalšej časti výstavy boli vystavené plynové masky, ktoré si členovia sami navrhli, pričom každá z nich predstavovala jednu z ich piesní. Chlapci obdivovali ich umelecké diela a smiali sa nad roztomilou maskou, ktorú V navrhol pre „Anpanmana“.


Pozreli sa tiež späť na to, aké ťažké bolo natáčanie v jednej časti výstavy, kde museli chvíľu úplne nehybne stáť, aby zábery vyzerali ako fotka, než sa konečne pohli.

BTS tiež napísala správy, ktoré vložili do kapsuly, ako aj napísala texty a správy na zrkadlá, steny a ďalšie pre fanúšikov.

Vydajte sa na prehliadku výstavy BTS so samotnými chlapcami vo videu nižšie!