Pozrite si: Video študentov SOPA o školskej korupcii a nespravodlivosti získava pozornosť

 Pozrite si: Video študentov SOPA o školskej korupcii a nespravodlivosti získava pozornosť

Škola múzických umení v Soule (SOPA), ktorej významnými idolovými absolventmi sú EXO's Kedy , Sehun , BTS Jungkook , Suzy , Red Velvet's Seulgi , a mnoho ďalších, sa dostáva do titulkov po obvineniach z nekontrolovateľnej korupcie a nespravodlivosti.

Video na YouTube, na ktorom študenti SOPA v uniformách spievajú o nespravodlivosti, ktorej čelili počas navštevovania prestížnej umeleckej školy, získava na internete popularitu. Niektoré z týchto trestných činov zahŕňajú nútiť študentov vystupovať na mimoškolských podujatiach, nútiť študentov, aby používali svoje peniaze na zaplatenie rôznych výdavkov potrebných na tieto súkromné ​​vystúpenia, žiadať od študentov, aby sa správali sexi alebo aby boli fyzicky milovaní, diskriminovať študentov, ktorí odmietli vystupovať na uvedených podujatiach, a rázne zakazovať študentom hovoriť o návšteve týchto súkromných predstavení.

Podľa videa boli oznamovatelia, ktorí sa pokúšali osloviť ministerstvo školstva alebo uverejnili o týchto problémoch na Facebooku, poslaní na školskú disciplinárnu komisiu, vyhrážali sa im telefonicky alebo boli upozornení na právne kroky. Študenti poukazujú na potrebu zmeny, aby sa tieto incidenty už nikdy neopakovali, a prosia divákov, aby šírili pravdu, ktorú študenti odhalili, a nenaleteli na klamstvá školy.Záverom je zhrnutie správy člena Národného zhromaždenia Park Yong Jin a ďalších porušení zo strany školy vrátane zanedbania prijímania študentov a ich dochádzky, vnucovania špecifickej náboženskej doktríny a nevhodného využívania školských prostriedkov, zariadení a vozidiel.

V čase uverejnenia tohto článku video získalo viac ako 2,7 milióna zobrazení.

Pozrite si video s titulkami nižšie:

Zdroj ( 1 )