Pozrite si: „Zatiaľ čistite s vášňou“ odhaľuje vzrušujúce hlavné video s vecami, na ktoré sa môžete tešiť

 Pozrite si: „Zatiaľ čistite s vášňou“ odhaľuje vzrušujúce hlavné video s vecami, na ktoré sa môžete tešiť

Najnovšia dráma JTBC „Clean with Passion for Now“ odhalila niektoré zo svojich najvýznamnejších momentov.

V novom videu generálny riaditeľ upratovacej spoločnosti Jang Sun Kyul (hrá Yoon Kyun Sang ) ukazuje, ako veľmi miluje čistotu v práci aj doma.

Ako niekto, kto hľadá prácu, Gil Oh Sol (hrá Kim Yoo Jung ) nemá luxus na rande ani na upratovanie svojej izby. Kvôli množstvu žien, ktoré ho navštevujú, a jeho podozrivým činom podozrieva svojho suseda na streche Choi Kun (hrá ho Pieseň Jae Rim ) byť hráčom alebo veštcom.

Divákom sa tiež predstavia niektoré vedľajšie postavy, ako napríklad sekretárka Jang Sun Kyul (hrá ju Yoo Sun ), ako aj kvetinový chlapec, ktorý upratuje víly.

Jang Sun Kyul a Gil Oh Sol si niekoľkokrát skrížia svoje cesty - najprv cez nešťastný vzťah, po ktorom nasleduje nehoda a potom možno osud.

V ukážke ide vzťah Gil Oh Sol na juh. Už tri roky je zamilovaná do jedného chlapa, ale jej najlepšia kamarátka ju varuje, že je prefíkaný a má veľa žien. Nanešťastie sa ukáže, že mala pravdu a Gil Oh Sol sa po rozchode s ním rozplače.

Zdanlivo dokonalý svet Jang Sun Kyul má tiež nejaké chyby. Pri večeri jeho starý otec hovorí: „Nemôžem robiť spoločnosť niekomu, kto má nedostatky. Je to posadnutosť upratovaním, keď to poviete dobrým spôsobom, ale je to duševná choroba. Je to choroba, ktorá vznikla, pretože váš duševný stav je v troskách.'

Zdá sa, že Jang Sun Kyul a Gil Oh Sol sa našli, keď ich oboch bolí ich vlastná realita. Ale kvôli svojej posadnutosti po čistote si nemôže pomôcť, ale poukáže na „špinavé“ časti Gil Oh Sol. Napriek tomu sa tí dvaja stále stretávajú a ešte viac, keď sa ona pridá do jeho spoločnosti.

Zdá sa, že jeho posadnutosť upratovaním sa po stretnutí s Gil Oh Sol zlepšuje a snaží sa udržať úsmev, keď ju sleduje. Pýta sa: „Gil Oh Sol, môžem na chvíľu vidieť tvoju ruku? Musím niečo skontrolovať,“ než si ju pritiahnem a pobozká.

„Clean with Passion for Now“ sa vysiela v pondelok a utorok o 21:30. KST. Pozrite si hlavné video nižšie!