Premiéra MAMA v roku 2018 v Kórei odhaľuje podrobnosti o titulných vystúpeniach a špeciálnych scénach

 Premiéra MAMA v roku 2018 v Kórei odhaľuje podrobnosti o titulných vystúpeniach a špeciálnych scénach

2018 Mnet Asian Music Awards (ďalej len 2018 MAMA) zdieľali niektoré podrobnosti o vystúpeniach na kórejskom ceremoniáli!

Ako oznámil predtým sa na premiére MAMA v Kórei v roku 2018 predstavia Wanna One spolu s nováčikmi HAON, VINXEN, Hyeongseop X Euiwoong, Kim Dong Han, Stray Kids, The Boyz, fromis_9, (G)I-DLE, GWSN, IZ*ONE, LOONA, a PRÍRODA. Zúčastnia sa aj nováčikovia z iných krajín vrátane Deana Tinga, Hiragana Keyakizaka46, Marion Jola, Orange a The Toys.

Tohtoroční nominovaní na najlepšieho nového interpreta predvedú covery predchádzajúcich víťazov, vrátane skupiny IZ*ONE s skladbou Wanna One s skladbou „Energetic“ a Stray Kids s skladbou „Like OOH-AHH“ od TWICE.LOONA a Hiragana Keyakizaka46 sa stretnú za účelom spolupráce. Stray Kids a The Boyz sa navyše ujmú špeciálnych vystúpení.

Premiéru MAMA 2018 v Kórei bude hostiť Jung Hae In a bude predstavovať Kim So Hyun , Ji Soo , Lee Ki Woo , Kang Seung Hyun, Hong Jong Hyun , Jung Chaeyeon , Kim Yoo Ri, Bae Yoon Young a ďalší ako odovzdávatelia cien.

Nalaďte si 10. decembra o 19:00. KST vidieť všetky vystúpenia začínajúcich umelcov!

zdroj ( 1 )