„Produce X 101“ oznamuje Runway Show s cieľom predstaviť stážistov pred premiérou

 „Produce X 101“ oznamuje Runway Show s cieľom predstaviť stážistov pred premiérou

„Produce X 101“ predstaví svojich súťažiacich novým spôsobom!

Mnet survival show ohlásila 20. marca show na dráhe, ktorá je opísaná ako „miesto, kde sa môžete po prvýkrát stretnúť s účastníkmi výcviku!“

Mnet vysvetlil, že podujatie bude otvorené pre 630 ľudí podľa poradia príchodu. Uskutoční sa 20. marca o 20.00 hod. KST a prihlášky je možné podať prostredníctvom formulára, ktorý bude nahraný na účty sociálnych médií relácie 13. marca o 20:00. KST.

Popis udalosti pre show na dráhe objasňuje, že fotografie budú povolené, a povzbudzuje „národných producentov“, aby si nenechali ujsť príležitosť zachytiť momenty stážistu v ich srdciach (alebo do fotoalbumov).

Bolo to nedávno oznámil že na rozdiel od predchádzajúcich sérií série „Produce 101“ sa diváci budú podieľať na rozhodovaní o súťažiacom, ktorý zaujme „stredovú“ pozíciu pri predstavení tematickej piesne. Hlasovanie sa otvorí 15. marca a kandidáti na túto pozíciu budú známi ešte predtým.

Bude „Produce X 101“. hostil podľa Lee Dong Wook a natáčať sa začalo 4. marca. Presný dátum premiéry nie je stanovený, no plánuje sa začať vysielať v prvom polroku.