Produkčná spoločnosť „Devilish Joy“ objasňuje plány týkajúce sa nezaplatených platieb za herecké obsadenie

 Produkčná spoločnosť „Devilish Joy“ objasňuje plány týkajúce sa nezaplatených platieb za herecké obsadenie

Produkčná spoločnosť za “ Diabolská radosť ” reagoval na obavy týkajúce sa niektorých nevyplatených miezd hercov.

V októbri , produkčná spoločnosť drámy Golden Thumb Pictures uviedol že platby hercom budú ukončené do novembra. Bolo však hlásené, že ešte nie je zaplatená časť obsadenia. Zatiaľ čo herci Choi Jin Hyuk a jama (Lee Ho Won) boli údajne vyplatení v plnej výške, ostatní členovia hereckého obsadenia vrátane ich hereckých hviezd Pieseň Ha Yoon a Lee Joo Yeon čakajú na platbu.

28. decembra jeden zdroj uviedol: „Vplyv neuhradených platieb hereckého obsadenia „Devilish Joy“ je väčší, než si možno myslíte. Ich spoločnosť platila najmä za zamestnancov počas natáčania drámy, keďže hlavní herci nedostali ani cent. Škody dosahujú desiatky miliónov wonov [približne desaťtisíce dolárov].“Mzdy za drámy sa zvyčajne vyplácajú trikrát: pred nakrúcaním, počas nakrúcania a na konci drámy. Niektorí herci však nedostali žiadnu platbu. Okrem toho to stojí desiatky miliónov výhier za vlasy, mejkap, oblečenie, autá a manažérov hercov, ktorí sa používajú počas nakrúcania drámy najmenej tri mesiace. Peniaze na to sú zvyčajne poskytnuté v mzdách hercov, no produkčná spoločnosť neplatila, takže agentúra nemala inú možnosť, ako všetko zaplatiť.

Zdroj z „Devilish Joy“ uviedol: „Golden Thumb Pictures zaplatí každému do 31. decembra.“ Zdroj tiež uviedol: „Platbu sme už odoslali, no v dôsledku chyby sa peniaze dostali na iný účet a momentálne to riešime.“

V súvislosti s platbou Choi Jin Hyuka objasnili: „Nie je pravda, že jeho plná platba bola poskytnutá z dôvodu prepojenia s jeho agentúrou. Dôvodom je len to, že v jeho zmluve bola podmienka, že dostane plnú platbu pred odvysielaním šou.'

Agentúry Song Ha Yoon a Lee Joo Yeon povedali, že kvôli tomuto sľúbenému dátumu čakajú a zatiaľ nepodniknú žiadne kroky.

Zdroje ( 1 ) ( dva ) ( 3 ) ( 4 )