Prvé dojmy: „Stretnutie“ zahreje srdcia nevinnou romantikou a ohromujúcou kinematografiou

  Prvé dojmy: „Stretnutie“ zahreje srdcia nevinnou romantikou a ohromujúcou kinematografiou

konečne je to tu. Séria, na ktorú čakali všetci fanúšikovia sveta K-drama.

giphy

Teda skoro všetci.Park Bo Gum a Pieseň Hye Kyo hviezda v novej dráme tvN“ Stretnutie .“ S upútavkami, trailermi a plagátmi sa mnohí z nás pýtali – ako sa séria rozbehne a splní očakávania? S dvoma výkonnými hercami Hallyu v hlavných úlohách bola latka nastavená dosť vysoko, pokiaľ ide o poskytovanie.

Zaujíma vás, aké boli prvé dve epizódy? Pokračujte v čítaní a dozviete sa!

Upozornenie: spoilery pre epizódy 1 a 2 nás čakajú!

Výrobná hodnota

Pokiaľ ide o kinematografiu, „Stretnutie“ skutočne prináša veľké zbrane. Prostredie a krásna kulisa Kuby v prvej epizóde sú úchvatné – v skutočnosti prvá epizóda mohla byť filmom sama o sebe. Produkcia každej scény pôsobí tak, že každý záber je umeleckým majstrovským dielom a dodáva celej romantike, do ktorej sa dvaja hlavní predstavitelia pustia.

Dokonca aj starý a rustikálny interiér budov je dokonalý.

Skutočnosť, že sa odohráva na Kube, automaticky vydáva očarujúcu atmosféru. Prinúti vás to zbaliť si kufre a vyraziť do noci ako slobodomyseľný cestovateľ v nádeji, že stretnete očarujúceho cestovateľa, akým je Park Bo Gum.

Treba si všimnúť aj rozdiely medzi prvými scénami so Song Hye Kyo a Park Bo Gum. Sú nápadne odlišné, ale dokonalé, pokiaľ ide o nastavenie deja, ako aj o stretnutie dvoch postáv. Naozaj môžete cítiť, aké rozdielne sú ich svety.

Svet Song Hye Kyo:

Svet Park Bo Guma:

dej

Ako dcéra politika, Cha Soo Hyeon (Song Hye Kyo) vyrastala väčšinu svojho života, keď jej bolo povedané, čo má robiť. Je nútená uzavrieť manželstvo s mužom, ktorého nemiluje, rozvedie sa a nakoniec odcestuje do Havany na Kube, aby pomohla postaviť hotel. Hneď prvý deň sa jej však stane nehoda a tu sa prvýkrát stretne so slobodomyseľnou Kim Jin Hyeok (Park Bo Gum). Títo dvaja sa znova stretnú, keď Jin Hyeok príde zachrániť Soo Hyeon po tom, čo si vzala tabletku na spanie, pričom sledovala západ slnka a takmer spadla z rímsy. Obaja si nakoniec dajú pivo, čo ich vedie k tomu, že sa väčšinu noci zdržiavajú.

Nevieme, prečo je Jin Hyeok na Kube až do konca prvej epizódy, keď zistíme, že je to brigádnik, ktorý si našetril všetky peniaze na cestu na Kubu. Je to odhalenie, ktoré je trochu prekvapujúce. Okrem toho zisťujeme, že dostal prácu v jednom z hotelov, ktoré Soo Hyeon vlastní, čo znamená, že títo dvaja sa teraz musia prehrabávať ich nepríjemným vzťahom a zároveň mať vzťah medzi šéfom a zamestnancom. Dráma! Milujeme to!

Páči sa mi, že v príbehu je úbohá hlavná mužská hlavná a hlavná vedúca riaditeľka. Je to malý zvrat v typickom trópe K-drámy, na ktorý sme zvyknutí, pričom muži sú zvyčajne bohatí. Navyše je rozkošné vidieť, ako postava Park Bo Guma očarí ľadovo chladnú Soo Hyeon.

Vidíš? Už je očarená.

Zatiaľ nám dej dáva všetky pocity a vzrušenie okolo dvoch hlavných hlavných úloh. Akékoľvek obavy alebo pochybnosti, ktoré sme mali v súvislosti s obsadením a príbehom, sa rozplynuli, pretože zatiaľ rozhodne prekonali a prekonali očakávania. Som nadšený, keď vidím, kam tento príbeh smeruje.

Herecké obsadenie a postavy

Keď sme všetci počuli, že Park Bo Gum a Song Hye Kyo budú hrať spolu v K-dráme, viem, že mi napadla Song Joong Ki. Všetci sme si pravdepodobne mysleli, že by bolo trochu divné vidieť, ako jeden z vašich blízkych priateľov zatvára pery na malej obrazovke s vašou manželkou. Vieme, že Song Joong Ki s tým bol úplne v pohode, pretože Park Bo Gum je svätec a nemôže nič pokaziť.

aminoaplikácie

V „Stretnutí“ sa nám najprv predstaví Cha Soo Hyeon. Je stoická, chladná a zdá sa, že na svojich pleciach nesie váhu sveta. Je jasné, že nenávidí svoju prácu a zdá sa, že ani cesta na Kubu ju vôbec neláka. Vyzerá veľmi osamelá a jej osamelosť je úplne cítiť cez obrazovku.

Potom sa nám predstaví Kim Jin Hyeok, ktorý takmer rozsvieti každý záber v každej scéne.

Myslím:

… vážne.

Je to, ako keby strieľal CF v každej scéne:

Počiatočné vibrácie, ktoré dostávame od Jin Hyeoka, sú iné ako u Soo Hyeon. Vždy sa usmieva, je slobodný a má nevinnosť, ktorá je vážne príťažlivá. Pokiaľ ide o rolu Jin Hyeoka, bola do značnej miery určená pre Park Bo Guma. Je ťažké si predstaviť, že niekto iný hrá túto rolu. Jas a srdečný duch, ktorý z Park Bo Gum prirodzene vyžaruje, je prítomný v jeho postave. Sotva musí konať. Jeho postava je nákazlivá a samotná jeho postava je dôvodom na sledovanie tejto série.

Prekvapivo, napriek tomu, že Jin Hyeok a Soo Hyeon boli povahovo úplne opačné, vidieť, ako sa títo dvaja stretli a začali sa do seba zamilovať, nebolo také trápne, ako som si myslel. Áno, je tu vekový rozdiel a navyše skutočnosť, že sa v skutočnom živote vydala za dobrého priateľa hlavného muža. Ak však tieto body necháme bokom, majú dobrú chémiu a po prvej epizóde takmer zabudnete na Song Joong Ki.

Keďže som nemal žiadne základné informácie o týchto dvoch postavách pred zhliadnutím prvých dvoch epizód, musím priznať, že sa mi páčili obe. Najmä keď sa prvýkrát stretnú. Príbeh robí perfektnú prácu pri spájaní svetov dvoch postáv a nastavuje divákov na veľa očakávaní budúcich epizód, ako aj tých romantických motýľov, ktoré sme mohli úplne cítiť po prvých dvoch epizódach.

Záverečné myšlienky

Zatiaľ sa mi páči tempo tejto romantiky. Pokiaľ ide o túto drámu, naozaj nie je potrebné veľa dialógov alebo hudby na pozadí na zvýšenie romantiky. Každé jedno slovo a veta, ktorá medzi nimi zaznie, má veľkú váhu a dôležitosť. Malé veci, ako sú detailné zábery ich rúk a nôh, ktoré ukazujú ich nervozitu a očakávanie, vám dajú pocítiť motýle, ktoré cítia. To je veľa dlžné režisérovi a produkčnej hodnote drámy!

Aj keď je druhá epizóda celkom odlišná od prvej (keďže sa nastavenie prepne na Soul), stále medzi týmito dvoma postavami získate rovnaké motýle. Je to príbeh o hviezdnych milencoch, o ktorých dúfame, že uspejú.

Navyše je vzrušujúce premýšľať o premene, ktorou prejde postava Song Hye Kyo kvôli Park Bo Gumovi. Jej ľadovo studené steny sa čoskoro zrútia a my sme tu na to. Je to perfektná K-dráma na nadchádzajúcu sviatočnú sezónu, takže sa pripravte na jazdu emócií. už sa na to teším!

Začnite sledovať „Stretnutie“ nižšie:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, čo si myslíte o premiére „Encounter“? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Song Joong Ki a BIGBANG. Často ju možno vidieť spievať zo srdca pri karaoke, venčiť psa alebo si dopriať dezerty. Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!

Aktuálne sleduje: Úsmev odišiel z vašich očí “, „Zatiaľ čistite s vášňou“ a „ Stretnutie
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “, “ Goblin “, “ Pretože Toto je môj prvý život “, “ Hviezda v mojom srdci
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku a Pieseň Joong Ki ďalšia dráma