Prvý celovečerný film Park Hyung Sika, ktorý sa do kín dostane túto jar

 Prvý celovečerný film Park Hyung Sika, ktorý sa do kín dostane túto jar

Park Hyung Sik Úplne prvý celovečerný film bude mať premiéru túto jar!

26. marca predstavil pripravovaný film „Jurors“ (doslovný preklad) svoj oficiálny plagát a oznámil svoje plány na uvedenie niekedy v máji. Film bude rozprávať príbeh prvého súdneho procesu v Južnej Kórei pred porotou, ktorý sa konal v roku 2008.

Vo svojom vôbec prvom vystúpení v celovečernom filme si Park Hyung Sik zahrá Kwon Nam Woo, odhodlaného mladého podnikateľa a jedného z ôsmich obyčajných ľudí, ktorí nakoniec slúžia ako porotca v procese.Moon So Ri sa predstaví ako Kim Joon Gyeom, sudca dodržiavajúci zákony s pevným presvedčením, zatiaľ čo zvyšných sedem členov poroty bude hrať Baek Soo Jang , Kim Mi-kyung Yoon Kyung Ho Seo Jung Yeon , johanchul , Kim Hong Pa a Jo Soo Hyang.

Nový plagát ponúka ukážku úplne odlišných osobností ôsmich porotcov, pričom Park Hyung Sik vyzerá obzvlášť rozžiarene a s hustým chvostom, keď dychtivo dvíha ruku. Medzitým Moon So Ri hľadí na kameru zúrivým pohľadom, keď chladne prechádza okolo porotcov.

Nápis na plagáte znie: „Každý, kto je občanom Južnej Kórey starším ako 20 rokov.

„Jurors“ bude mať premiéru niekedy v máji 2019.

Ste nadšení, že uvidíte Park Hyung Sika hrať v jeho úplne prvom filme? Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie o vydaní filmu!

Zdroj ( 1 )