Ray Fisher sa vracia do W.B. za pokus zdiskreditovať ho počas vyšetrovania Ligy spravodlivosti

 Ray Fisher sa vracia do W.B. za pokus zdiskreditovať ho uprostred'Justice League' Investigation

Ray Fisher , herec, ktorý stvárnil Cyborga vo filme Liga spravodlivosti filmu, hovorí po tom, čo Warner Bros. povedal, že nespolupracuje pri vyšetrovaní tvrdení, ktoré uviedol o nesprávnom správaní na scéne.

32-ročný herec sa predtým ozval Joss Whedon , riaditeľ, ktorý nahradil Zack Snyder na projekte po tom, čo musel odstúpiť z dôvodu rodinnej núdze.

Joss Wheadon zaobchádzanie s hercami a štábom počas natáčania Liga spravodlivosti bol hrubé, urážlivé, neprofesionálne a úplne neprijateľné Ray povedal.

v piatok večer Spoločnosť Warner Bros vydala dlhé vyhlásenie a povedal to Ray odmietol hovoriť s nezávislým vyšetrovateľom tretej strany, ktorý skúma tvrdenia.

„Ďakujem vám všetkým za podporu a za to, že ste videli cez @wbpictures zúfalý a rozhádzaný pokus zdiskreditovať ma, aby som naďalej chránil tých, ktorí sú pri moci. S vyšetrovateľom som sa stretol cez Zoom 26. augusta. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som okamžite poslal svojmu tímu a @sagaftra,“ Ray tweetoval v sobotu.

V e-maile, že Ray poslal svojmu tímu, povedal, že rozhovor predčasne ukončil, pretože cítil, že sa potrebuje poradiť so svojím tímom predtým, ako bude pokračovať v hovore.

Ray dodal: „Stojí tiež za zmienku, že som 21. augusta dal svetu jasne najavo, že budem preverovať vyšetrovateľa, aby som zabezpečil spravodlivý a chránený proces pre všetkých svedkov. @wbpictures to posunulo na úplne inú úroveň, ale som pripravený čeliť tejto výzve.“

Kliknutím dovnútra zobrazíte tweety, ktoré zverejnil Ray Fisher...