„Reborn Rich“ predbehne „SKY Castle“ a stane sa druhou najlepšie hodnotenou drámou v histórii káblovej televízie

 „Reborn Rich“ predbehne „SKY Castle“ a stane sa druhou najlepšie hodnotenou drámou v histórii káblovej televízie

JTBC Znovuzrodený bohatý “ je teraz dráma s druhým najvyšším hodnotením v histórii káblovej televízie!

18. decembra sa fantasy dráma o pomste so Song Joong Ki v hlavnej úlohe vyšplhala na najvyššiu sledovanosť ešte pred posledným týždňom svojej prevádzky. Podľa Nielsen Korea dosiahla najnovšia epizóda drámy priemerný celoštátny rating 24,9 percenta, čo predstavuje výrazný skok oproti predchádzajúcej epizóde z predchádzajúcej noci.

Nielenže hodnotenia znamenali nový osobný rekord drámy, ale „Reborn Rich“ predbehla aj „ SKY hrad ” dosiahnuť druhú najvyššiu sledovanosť spomedzi káblových drám v histórii. („SKY Castle“ dosiahol najvyššiu sledovanosť svojho behu počas svojho finále, ktoré si vyslúžilo priemerný celoštátny rating 23,8 percenta.)

„Reborn Rich“ je teraz na druhom mieste za hitom „The World of the Married“ z roku 2020, ktorý drží aktuálny rekord pre najvyššie hodnotenie drámy v histórii akejkoľvek kórejskej káblovej siete: celoštátny priemer 28,4 percenta.

Keďže ešte zostávajú dve epizódy 24. a 25. decembra, sledovatelia priemyslu netrpezlivo očakávajú, o koľko vyššie sa „Reborn Rich“ vyšplhá v poslednom týždni.

Gratulujeme hercom a štábu filmu „Reborn Rich“!

Pozrite si najnovšie epizódy „Reborn Rich“ s titulkami tu…

Sledovať teraz

...alebo si pozrite celý „SKY Castle“ nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )