Režisérka filmu „Hustlers“ Lorene Scafaria vyhodila počas natáčania komparzistov za film „Ogling the Girls“

'Hustlers' Director Lorene Scafaria Fired Extras for 'Ogling the Girls' While Filming

Lorene Scafaria nepokazil sa na scéne Podvodníci .

42-ročná režisérka vyhodila „množstvo“ komparzistov na natáčanie svojho hitu Jennifer Lopez a Constance Wu - v hlavnej úlohe filmový hit roku 2019, herečka Mercedes Ruehl prezradil v nedávnom rozhovore s Správy o médiách .

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Jennifer Lopez

Mercedes diskutovala o svojich skúsenostiach s natáčaním filmu.

„To mi hovorí môj agent Jennifer Lopez len ma chcel. Neviem, či je to pravda, pretože ľudia do vás pumpujú veľa slnka,“ vysvetlila.

„Bola to päťdňová práca a pomerne dobré peniaze a tak ďalej, a tak ďalej. Veľmi na mňa zapôsobil mladý spisovateľ/režisér [ Lorene Scafaria ]. Vedela o tom svoje. Bolo pre mňa zaujímavé vidieť mladú ženu. Teda, vyzerala ako vysokoškoláčka zo Smitha alebo Wellesleyho. Veľmi atraktívny, veľmi otvorený, priateľský. Očividne to bolo veľa striptérov a veľa T a A a všetko, a chlapče, vládla železnou rukou,“ pokračovala.

„Na natáčaní nebol nikto, kto by bol ku všetkým ženám len veľmi rešpektujúci. V skutočnosti, čím viac vyšli s menej oblečením, tým menej sa na nich chlapci na nakrúcaní pozerali. Nechceli sa ani nechať prichytiť pri okukovaní, pretože tam bolo množstvo komparzistov, ktorých vyhodili, či už to boli poznámky, ktoré robili, alebo len pozeranie na dievčatá. Bol to môj prvý príspevok - Harvey [Weinstein] skúsenosti a bolo to naozaj zaujímavé, pretože táto mladá žena pevne držala v rukách rešpekt k herečkám.“

Jeden z Jennifer Lopez „s Jej prácu vo filme nedávno ocenili aj známi bývalí...