RM BTS je na prvom mieste v 6 rebríčkoch billboardov + debutuje v rebríčku Hot 100 s „Wild Flower“ a „Indigo“

 RM BTS je na prvom mieste v 6 rebríčkoch billboardov + debutuje v rebríčku Hot 100 s „Wild Flower“ a „Indigo“

BTS 's RM má za sebou svoj sólový debut v rebríčku Billboard's Hot 100!

Okrem zarábania jeho najvyšší sólo vstup k dnešnému dňu v rebríčku Billboard 200 sa RM tento týždeň dostal do mnohých ďalších rebríčkov Billboard so svojím novým sólovým albumom „Indigo“.

Na týždeň končiaci 17. decembra bude titulná skladba RM „ Divoký kvet “ (s Cho Youjeen) debutoval na 83. mieste v Hot 100, týždennom rebríčku najpopulárnejších skladieb Billboardu v Spojených štátoch.

„Indigo“ je pre RM po prvý raz, čo vstupuje do rebríčka Hot 100 ako sólista, a robí z neho šiesteho člena BTS, ktorému sa to podarilo (po J-Hope , Cukor , V , Jungkook , a Sluch ).

„Divoký kvet“ tiež debutoval na 1. mieste v oboch Billboardoch Predaj digitálnych skladieb graf a Svetový predaj digitálnych piesní grafu tohto týždňa, okrem vstupu do Global Excl. U.S. graf na č. 20 a Globálne 200 na č. 35.

Je pozoruhodné, že RM obsadila všetkých 8 najlepších miest v rebríčku svetového predaja digitálnych piesní Billboard so skladbami od skladby „Indigo“: „Wild Flower“ debutovala na 1. mieste, „Zátišie“ na 2., „Yun“ na 3. , „Lonely“ na č. 4, „All Day“ na č. 5, „Hectic“ na č. 6, „No.2“ na č. 7 a „Forg_tful“ na č. 8. Okrem toho jeho sólo z roku 2021 pieseň ' Bicykel ” urobil graf na č. 13.

„Still Life“, spolupráca RM s Andersonom .Paakom, debutovala na 1. mieste v Billboard's Predaj digitálnych rapových skladieb kým „Yun“ (s Erykah Badu) a „All Day“ (s Epik High’s Tablo) vstúpili do rebríčka na č. 2 a č. 3. „Still Life“ tiež debutovalo na 165. mieste v rebríčku Global Excl. Americký graf a 187. miesto v rebríčku Global 200.

Medzitým „Closer“ (s Paulom Blancom a Mahaliou) debutoval na prvom mieste na oboch Predaj digitálnych piesní R&B graf a Predaj digitálnych skladieb R&B/hip-hopu graf tento týždeň.

Ako album „Indigo“ debutovalo na 1. mieste v Billboard’s Svetové albumy graf č. 7 na Najpredávanejšie aktuálne albumy a č. 10 na grafe Najpredávanejšie albumy graf.

Nakoniec spoločnosť RM opäť vstúpila do Billboard's Umelec 100 na 8. priečke, čo znamená jeho celkovo druhý týždeň v rebríčku ako sólový umelec.

Gratulujeme RM!